YEREL
Giriş Tarihi : 22-06-2022 13:08   Güncelleme : 22-06-2022 13:08

Yusufeli’nde Seminer verdiler

Yusufeli’nde Seminer verdiler

Dünyada Bir İlk Olan Hücre Yenileme Teknolojisi Semineri İçin Yusufeli’ne Geldiler

2002 yılında çalışmalarına başlanılan Dünya da ilk ve tek yüzde 100 Türk sermayeli Medikal Firma, hücre yenileme teknolojisi ile birçok sağlık problemine etkili çözüm sunarak kişilerin hayat kalitesinin artırılması amacıyla 2014 yılında çalışmalarını tamamlayıp ticari hayatına resmi olarak başladı.

Bu kapsamda Türkiye ve Dünya çapında 500 binin üzerinde distribütörleriyle,8 milyon kullanıcısı ve yüzde 98’lik müşteri memnuniyet oranı ile 156 Ülkeye mikro ihracat yapmaktadır. 22 ülkede merkez dağıtım ofisleriyle Avrupa ve Asya ya lojistik destek sağlıyor.

TrandermalTeröpik sistem teknolojisi ile gıda takviyesi olarak kullanım kolaylığı sunuyor. Türkiye ve Dünya geneli eğitim seminerleri kapsamında bu teknolojik medikal ürünlerin tanıtımı için Uluslararası Liderlerden Soykan Pancaroğlu, Ebru Uysal, Ayşe Hatun Aydın,Engin Aydın, Yusufeli Kadın Sanat Kültürevi ve Yusufeli köylerinde 4 gün boyunca seminer verdiler. Katılımın yoğun olduğu seminere yöre halkı yoğun ilgi gösterdi. Ev sahipliğini Saraynaz Ay, Ali Ay ve Selma Güngör Alperen, Akif Alperen üstlendi. Bu teknolojik ürünleri kullananların cerrahi müdahale gerektiren bazı sağlık problemlerinde çok etkili olduğunu dile getirdiler. İlerleyen günlerde eğitim seminerlerinin Artvin ve çevre illerde de devam edeceği bildirildi. Gelen misafirler içerisinde Serabralparsi, diyabet 2, boyun ve bel fıtığı, eklem ağrıları, migren, astım ve KoAH gibi sağlık problemlerinde sonuç aldıklarını söylediler.