YEREL
Giriş Tarihi : 25-05-2021 10:49   Güncelleme : 25-05-2021 10:49

YÜCEL EKŞİ (59) SONSUZLUĞA UĞURLANDI

Yücel Ekşi sonsuzluğa uğurlandı. Yedi yıl önce yakalandığı amansız hastalığıyla mücadele eden Yücel Ekşi, 23 Mayıs 2021 Pazar günü hayata veda etti.

YÜCEL EKŞİ (59) SONSUZLUĞA UĞURLANDI

Kızı Beyhan’ın babasına yaktığı ağıtla herkesi duygulandırdı.

Yücel Ekşinin cenazesi Tosunlu köyünde. köy mezarlığı önünde kılındı. Ekşi’nin cenazesine Tüm Yerel Gazeteciler Derneği (TYGD) Artvin il Temsilcisi Sami Özçelik, DHA muhabiri Hakan Aydın, 20 yıl önce özelleştirme ile kapatılan lif levhadan iş arkadaşları olan Şükrü Yımaz, Zeki Koçer, Ergün Arı, Atanur Şentürk, Yaşar Tekin köy halkı ve akrabaları katıldı.

Oğlu Ömür Ekşi taziyeleri kabul ederek acısını paylaşan dost akraba ve köy halkına teşekkür etti babasının vefatından sonra baş sağlığı dileyip acılarını paylaşan dostları için yaptığı açıklamada;

“Babam yedi yıl boyunca amansız hastalığa ile mücadele etti maalesef 23 Mayıs’ta kaybettik. acımızı paylaşan tüm değerli dostlarımıza akrabalarımıza köy halkına çok teşekkür ediyorum Pandemi nedeniyle insanlar cenazeye gelemedi. Gelemeyenler telefonla taziye dileğinde bulundu hepsinden Allah razı olsun sağ olun. dedi.

Lif levhadan iş arkadaşları adına kısa bir konuşma yapan Yaşar Tekin Alkan,

“Yücel iş arkadaşımızdı. çalıştığımız süre içerisinde gerçekten çok güzel diyaloğumuz oldu. dostluğu arkadaşlığı demokratlığı gerçekten takdire şayandı. Vefatından dolayı Üzüntü duyduk. Beş iş arkadaşı geldik. sonsuzluğa uğurladık. Lif levhadan arkadaşlarımızı bir bir kaybediyoruz, azalıyoruz.

5- 6 ay önce Erol ağabeymizi sonsuzluğa uğurladık şimdi Yücel kardeşimizi. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.” dedi.

Yücel ekşi 59 yaşında evli ve iki çocuk babası idi.

Merhuma Allah’tan rahmet kederlii ailesine sabırlar diliyoruz ruhu şat mekanı cennet olsun.