YEREL
Giriş Tarihi : 21-11-2021 17:18   Güncelleme : 21-11-2021 17:18

Yerel Medyada Kapasite Gelişimi

Yerel Medyada Kapasite Gelişimi

18-19-20 Kasım tarihlerinde Dokuz8 medya ajansı tarafından ‘Yerel Medya Odaklı Yeni Medya Eğitimi’ Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Basın Biriminde düzenlendi.

Organizasyonun ikinci gününde Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükrü Aydemir, Meclis Üyesi İsmet Başar, Meclis Üyesi Aydın Tatar, Hopa Belediyesi Başkan Yardımcısı Osman Akkaya, Dokuz8 Haber Genel Yayın Yönetmeni Gökhan Biçici, Türkiye Spor Yazarları Derneği Malatya Şube Başkanı Vahap Güner ve Artvin, Rize, Trabzon, Iğdır, Malatya yerel medya temsilcileri bir araya geldi.

Yerel basının faaliyetleri, çalışma şartları, eğitimler, oda faaliyetleri hakkında bilgi alışverişi yapıldı.

Başkan Akyürek yaptığı açıklamada;

‘Basının ne kadar güçlü ve önemli olduğuna gönülden inanıyoruz. Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası yapılırken Basın Bölümüyle alakalı bütün güncel aktivite koşullarının oluşmasını sağladık. Türkiye’nin dört bir yanından gelen medyanın hangi grubu olursa olsun orada rahatlıkla çalışabilmesi için hazırladık.’ ifadelerini kullandı.

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek, Dokuz8 Haber Genel Yayın Yönetmeni Gökhan Biçiciye plaket takdim etti.

Ardından Türkiye Spor Yazarları Derneği Malatya Şube Başkanı Vahap Güner, heyette bulunanlara Malatyaspor forması giyen Hopalı futbolcu Adem Büyük ’ün forması ve Malatya Kayısısı hediye etti. Memnuniyetini dile getiren Başkan Akyürek katılımcılara teşekkürlerini iletti.

Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile sonra erdi.