YEREL
Giriş Tarihi : 31-12-2021 16:47   Güncelleme : 31-12-2021 16:51

Yeni Yılda Umudu Gerçeğe Dönüştüreceğiz

Yeni Yılda Umudu Gerçeğe Dönüştüreceğiz

Cumhuriyet Halk Partisi Yusufeli İlçe Başkanı Barış Demirci, yeni yıl mesajı yayınladı.

CHP’li Demirci yayınladığı yeni yıl mesajında geride bırakılan yılda yaşanan tüm sıkıntıların kader olmadığını, AKP iktidarının tercihi olduğunu belirterek “Halkımız yeni yıla yeni bir iktidar umuduyla giriyor. CHP ve Millet ittifakı olarak bu umudu gerçeğe dönüştürmek için mücadeleden asla vazgeçmeyeceğiz” dedi.

Başkan Demirci mesajının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Tüm mücadelemiz, AKP iktidarlarıyla geçen ve her yılı kötü anılar ve tecrübelerle dolu dönemleri unutturacak, halkın iktidarını kurmak, milletimize huzuru, refahı ve mutluluğu yaşatmak için.

Esnafımızın, işçimizin, memurumuzun, emeklimizin, kadınlarımızın ve gençlerimizin yarınlarından endişe etmeyeceği, dünya da demokrasisi, adaleti ve ekonomik kalkınmasıyla anılacak bir Türkiye inşa etme yolunda çok yol kat ettik. Halkımızın desteğiyle gelinen bu noktada, belki de 2022 Türkiye’nin saraylardan değil, yeniden Türkiye Büyük Millet Meclisinden yönetilmeye başlayacağı yıl olacaktır.    

Bu duygu ve düşüncelerimle, 2022 yılının bize güç veren, bizimle birlikte yarınlardan ve bu ülkeden umudunu hiç kesmeyen tüm Yusufelilihemşehrilerimize ve tüm halkımıza huzur, sağlık, adalet ve eşitlik getirecek bir yıl olmasını diliyor, Yusufeli vatandaşlarımızın ve tüm halkımızın yeni yılını kutluyorum.”

Dilan Şahinbaş