SPOR
Giriş Tarihi : 02-01-2023 11:23

Yeni yılda keyif alınacak

Yeni yılda keyif alınacak

Artvin Hopaspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Kolçak yeni yıl mesajı yayınladı.

Kolçak mesajında “Sevgili A.Hopaspor Ailesi, üzüntüleriyle, sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakırken, yeni umutlarla, yeni hedeflerle, yeni heyecanlarla yeni bir yılı karşılıyoruz. Her yeni yıl geçmiş yılların getirdiği tecrübenin, birikimin üzerine inşa edilecek yeni bir başlangıç, yeni bir heyecan, yeni beklentiler, umut demektir.

Futbol ailemizin sporun dostluk, barış ve kardeşlik gibi önemli değerlerinden vazgeçmeden, rakibe saygıyı ve Fair Play ruhunu her şeyin üstünde tutması, yeni yıldaki en büyük dileğimiz.

A.Hopaspor kültürünün temelinde dürüstlük, emek ve haklı onurumuz vardır. A.Hopaspor’umuz, her zaman bir ışık olarak parlamaya devam edecektir. Futbol takımımızın bu sezonun ilk yarısında aldığı bazı sonuçlardan elbette sizler gibi ben de memnum değilim. Devre arasını yönetimimizle en iyi şekilde değerlendireceğiz. Bazı oyuncularla yollarımızı ayırırken, A.Hopaspor formasını layıkıyla taşıyacağına inandığımız bazı isimleri kadromuza katacağız. İnanıyorum ki, ligin ikinci yarısında oynanan futboldan daha çok keyif alacağız.

Tüm branşlarımızdaki sporcularımıza, yönetimimize, antrenörlerimize ve teknik heyetlerine, çalışanlarımıza ve tüm A.Hopaspor’umuza yeni yılın sağlık, başarı, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum” ifadelerine yer verdi.

 

Artvin'de HaberArtvin'de Haber