YEREL
Giriş Tarihi : 13-09-2022 09:34

Yangın Çıkan Köye Ziyaret

Yangın Çıkan Köye Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber ve Belediye Başkanı Nihat Acar ile birlikte Dutlu Köyü Yağmurlu Mahallesi’nde çıkan yangın ile ilgili incelemelerde bulundular.

Ziyarette açıklama yapan Belediye Başkanı Nihat Acar: “Dün gece saatlerinde Köprüyaka ve Dutlu Köyü’nde meydana gelen yangınlara belediyemiz itfaiye ekipleri en kısa zamanda müdahalelerde bulunmuştur. Yangınlarda can kaybının olmaması en büyük tesellimizdir. Şavşat Belediyesi olarak yangından etkilenen hemşerilerimizin yanındayız. Yaraların sarılması için elimizden gelen desteği vermeye çalışacağız. Yangından etkilenen tüm hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

Şavşat’a bağlı Köprüyaka Köyü’nde 12 Eylül Pazartesi günü saat 00:10 sıralarında ve Dutlu Köyü’nde saat 04:00 sıralarında meydana gelen yangınlara Belediyemiz itfaiye ekipleri tarafından gerekli müdahaleler yapıldı. Köprüyaka Köyü’nde 1 samanlık, Dutlu Köyü’nde ise 5 ev, 3 ahır ve 3 samanlık kullanılamaz hale geldi.

Malvina BİBİLASHVİLİ

AdminAdmin