YEREL
Giriş Tarihi : 28-04-2022 13:07   Güncelleme : 28-04-2022 13:07

Vizyon Koçluk’tan Anlamlı Kampanya

Vizyon Koçluk’tan Anlamlı Kampanya

Artvin’de bir süre önce yaşam koçluğu noktasında hizmet vermeye başlayan ve verdiği hizmetle önemli bir boşluğu doldurarak ciddi oranda talep gören yaşam kadın girişimci Hacer Kadıoğlu yaklaşan anneler günü ve sınavlar öncesi anlamlı bir kampanyaya imza attı.

Vizyon Koçlukt’an yapılan yazılı açıklamada yaklaşan anneler günü münasebetiyle, ekonomik güçlük içerisinde olan, kendisini mutsuz, mental olarak yorgun, çaresiz hisseden, psikolojik, ekonomik, fiziki ve cinsel şiddet gördüğünü düşünen 3 kadına 4 seanslık ücretsiz seans hediye edileceği kaydedildi.

Yaklaşan KPSS ve LGS sınavları öncesinde öğrencilere yönelikte kampanyaların olduğu kaydedilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Yine ekonomik güçlük içerisinde olan ancak hedefleri olan 1 tane LGS öğrencisi, 1 tane YGS öğrencisine, 1 tane de KPSS ve türevi sınavlara hazırlanan, kendisine geleceğe dair hedef koymakta zorlanan bir 3 kişiye de eğitim koçluğu desteği verilecektir. Başvurular Vizyon Koçluk instagram hesabına dm yoluyla, çarşı mahallesi İnönü Caddesi’ndeki ofisimize bizzat başvurarak, ya da Vizyon koçluk iletişim numarasına telefonla görüşme yolu ile müracaat edilecektir. Başvuruda ilk başvuran kişiler tercih edilecektir”

Açıklamada görüş ve düşüncelerine yer verilen Vizyon Koçluk’un sahibi Hacer Kadıoğlu da şunları söyledi:

“Yaklaşan anneler günü münasebetiyle, ekonomik güçlük içerisinde olan, kendisini mutsuz, mental olarak yorgun, çaresiz hisseden, psikolojik, ekonomik, fiziki ve cinsel şiddet gördüğünü düşünen 3 tane kadınımız için 4 seanslık ücretsiz seans hediye edilecektir. Bunun yanında yine ekonomik güçlük içerisinde olan ancak hedefleri olan 1 tane LGS öğrencisi, 1 tane YGS öğrencisine, 1 tane de KPSS ve türevi sınavlara hazırlanan, kendisine geleceğe dair hedef koymakta zorlanan bir 3 kişiye de eğitim koçluğu desteği verilecektir. Başvurular Vizyon Koçluk instagram hesabına dm yoluyla, çarşı mahallesi İnönü Caddesi’ndeki ofisimize bizzat başvurarak, ya da Vizyon koçluk iletişim numarasına telefonla görüşme yolu ile müracaat edilecektir. Başvuruda ilk başvuran kişiler tercih edilecektir.”

Dilan Şahinbaş