Yerel
Giriş Tarihi : 18-01-2023 14:29

Vali Doruk'tan Özdemiroğlu'na ziyaret

Vali Doruk'tan Özdemiroğlu'na ziyaret

Vali Yılmaz Doruk, Yusufeli ziyareti sırasında Yusufeli Esnaf ve Sanatkarları Odası Mehmet Bülent Özdemiroğlu’nu da ziyaret etti.

Vali Yılmaz Doruk İlçe Kaymakamı Hüseyin Kapatan İl Genel Meclis Başkanı Furkan Çakmak Yusufeli Esnaf ve Sanatkarları Odasını ziyaret ederek Başkan Mehmet Bülent Özdemiroğlu'na hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Görüşmede Yusufeli Esnaf ve Sanatkarları Odası Mehmet Bülent Özdemiroğlu tarafından Vali Doruk’a hak sahipliği olmayan esnafların beklediği Özel İdare tarafından yapılacak iş yerlerini iletti. Özdemiroğlu, Vali Doruk’a okulların ara tatilinde iş yerlerinin temeli atılacağını başlayacağını sanayii için temel çalışmaları başladığını söyledi. Ayrıca esnafların beklentilerini sorunlarını Başkan Mehmet Bülent Özdemiroğlu tarafından yeniden dile getirildi.

Görüşme sonrasında Yusufeli Esnaf ve Sanatkarları Odası Mehmet Bülent Özdemiroğlu, “Valimize nazik ziyaretleri ve Yusufeli konusunda göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı Yusufeli Esnaf Sanatkarlar Odası olarak teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Artvin'de HaberArtvin'de Haber