YEREL
Giriş Tarihi : 13-07-2021 11:25   Güncelleme : 13-07-2021 11:27

Uluslararası berber Özdemir

Artvin’de Filinta hair style ismiyle erkek berber hizmeti veren Mustafa Özdemir EUROCUP &FİAM Türkiye Uluslararası Bay Bayan Kuaförler Yarışma Federasyonu Üyesi olduğunu kendi sosyal medya hesabından duyurdu.

Uluslararası berber Özdemir

Artvin’de erkek berber olarak uzun yıllardır hizmet veren Mustafa Özdemir; EUROCUP &FİAM TÜRKİYE Uluslararası Bay Bayan Kuaförler Yarışma Federasyonu Üyesi olmanın onuru ve gururu içindeyim. Ülkemizi ay yıldızlı şanlı bayrağımızı uluslararası platformda en iyi şekilde temsil etmek için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım. Böyle değerli bir ailenin üyesi olmak çok sevinç verici mutluluğumun tarifi yok” dedi.

 Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer veren Özdemir; “Saygıdeğer Büyüklerim Değerli Dostlarım EUROCUP &FİAM TÜRKİYE Uluslararası Bay Bayan Kuaförler Yarışma Federasyonu Üyesi olmanın onuru ve gururu içindeyim. Ülkemizi ay yıldızlı şanlı bayrağımızı uluslararası platformda en iyi şekilde temsil etmek için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım. Böyle değerli bir ailenin üyesi olmak çok sevinç verici mutluluğumun tarifi yok. Başta Buralara Kadar Gelmemde Emeği Geçen Çok Değerli Meslektaşım Üstadım FİAM Dünya federasyon Başkan Yardımcısı ve Aynı Zamanda Türkiye Genel Başkanı @gokhanhamaratkuafor ‘a Çok değerli abim büyüğüm FİAM Erkek Kuaförler Sorumlusu @kuafor_erkan_engin ‘e ve son olarak Türkiye FİAM Başkan Yardımcısı @osmanbalciofficial ‘a sevgilerimi ve şükranlarımı sunuyorum” açıklamalarında bulundu.

Mustafa Özdemir daha önce köy okullarında yüz yüze eğitimin başlamasıyla köy okullarında eğitim alan öğrencileri ücretsiz tıraş ederek duyarlılık göstermişti. Yine sokak hayvanları için bir günlük kazancını sokak hayvanlarına bağışlayarak sokak hayvanları için kurulan HAYDİKO Derneği’ne yardım da bulunmuştu. Bunun gibi sosyal sorumluluk projelerinde yer alan Özdemir, Artvin halkı tarafından hem yaptığı işle hem de yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle takdirini topladı.