YEREL
Giriş Tarihi : 19-10-2021 11:33   Güncelleme : 19-10-2021 11:33

Uğur Lokumcu 5. Alanda

Uğur Lokumcu 5. Alanda

Uğur Lokumcu, Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonunda 5 Alanda görev aldı.

Kemalpaşa Spor Takımında futbolculuk ve antrenörlük görevlerinde de bulunan Uğur Lokumcu, Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonunda 5 Alanda görev aldı. 

2014 yılında kurulan Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonunda 5 alanda görev alan Kemalpaşa spor takımında futbolculuk ve antrenörlük görevlerinde de bulunan Uğur Lokumcu, 15 yıl çeşitli takımlarda amatör ve profesyonel olarak futbol oynadıktan sonra Kemalpaşa Spor Kulübünde veteranlar takımı oluşturup yıllarca mücadele etti. Lokumcu Kemalpaşa Spor Kulübünde hem futbolcu hem de antrenör olarak görev yaptı.

Federasyon Eğitim Kurulu Başkanı, Temsilciler Kurulu Başkanı, Disiplin Kurulu üyesi, Bilişim Kurulu ve Doğu Karadeniz Bölge Temsilciliği görevini de yapan Lokumcu, federasyon olarak çok titiz bir çalışma içinde olduklarını ifade eti ve ”Türkiye’de kurulan Masterler ve Veteranlar Ligi, sporun asla yaşı olmadığını bir kez daha göstermiştir. Yıllarca futbol oynayıp spor yapan kişilerin aktif olarak futbolu bıraktıktan sonra da federasyonumuz sayesinde yine spor yapma şansı doğmuştur. Pandemi dolayısıyla geçen yıl lige ara verilmişti.  Bu sezon Antalya’da Türkiye Şampiyonası yapıldı. Masterler ve Veteranlar ligine devam diyoruz. Futbol oynayıp futbolu bıraktıktan sonra da spor yapmak isteyenlere kapımız her zaman açıktır. Sporun yaşı yoktur” dedi.