YEREL
Giriş Tarihi : 29-04-2022 12:22   Güncelleme : 29-04-2022 12:22

Türk Sağlık-Sen’den sağlık çalışanlarına ziyaret

Türk Sağlık-Sen’den sağlık çalışanlarına ziyaret

Türk Sağlık Sen Artvin Şube Yönetimi Kadir Gece'sinde il ve ilçelerde ki hastaneler ve 112 istasyonlarındaki nöbetçi sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Türk Sağlık Sen Artvin Şube Yönetimi Kadir Gece'sinde il ve ilçelerde ki hastaneler ve 112 istasyonlarındaki nöbetçi sağlık çalışanlarını ziyaret ederek görevlerini icra eden tüm sağlık çalışanlarınakandil simidi ve çay ikramında bulundu.

Artvin Merkez’de Şube Başkanı Hüseyin Kocaman, Başkan Yardımcıları Erdal Aslan, Onur Yavuzdemir, Muharrem Bay, Şaziye PekalHopa, Arhavi ve Kemalpaşa ilçelerinde Başkan Yardımcısı Mehmet Aygün, Hopa Devlet Hastanesi Temsilcisi Hicran DerinSözal, Arhavi Devlet Hastanesi Temsilcisi Yavuz CantürkŞavşat ilçeTemsilcisi Haktan Demir, Ardanuç ilçe Temsilcisi Tarık Öztürk, Murgul ilçe Temsilcisi Murat Mert, Yusufeli ilçesinde Başkan Yardımcısı Önder Çiftçi,hastane temsilcisi Yalçın Demirkıran eşliğinde nöbetçi sağlık çalışanlarının kandillerini kutlayıp sohbet etme fırsatı buldu.

Türk Sağlık Sen Artvin Şube Başkanı Kocaman tarafından yapılan açıklamada “Tüm arkadaşlarımızın ilgi alakası için teşekkür ederiz. Haklı dava güçlü sendika Türk Sağlık Sen olarak sadece yetki döneminde değil her dönemde,her zaman,her platformda tüm sağlık çalışan arkadaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

özel