YEREL
Giriş Tarihi : 10-06-2022 12:18   Güncelleme : 10-06-2022 12:18

TS Futbol Okulu Gençlere Kucak Açıyor

TS Futbol Okulu Gençlere Kucak Açıyor

Yıldırım, “Çocuklarınız Çocuklarımız Olacaktır, Yarınlarınız Yarınlarımız Olacaktır”

7-14 yaş gurubu gençleri sportif faaliyetlere yönlendirmek amacıyla kurulan Trabzonspor Futbol Okulu kayıtları başladı.

Çocukların toplumda sağlıklı bireyler olarak yetişmesi noktasında beden ve ruh sağlığı gelişimine katkı sağlamak,çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla kurulan Trabzonspor Futbol Okulu gençlere kucak açıyor.

Kayıtların başladığını duyuran Artvin Trabzonspor Futbol Okulu Kurucu Başkanı İrfan Yıldırım, futbola meraklı 7-14 yaş arası çocukları kayıt için beklediklerini söyledi.

Yıldırım kayıt şartlarına ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Futbol okulumuz07-14 yaş grubu içindir. Futbol okulumuzun aylık ücreti 350 liradır. Futbol okulundaki öğrenciler Trabzonspor Okullarının belirlenen malzemelerini kullanmak zorundadırlar. Kıyafetler kulübümüz tarafından satılmaktadır. Trabzonspor Lisanslı olan malzemelerin (şort-tişört ve çorap) toplam fiyatı 120 liraspor ayakkabısını sporcu kendisi alacaktır. Çalışmalarda öğrenciler kendi yaş gruplarına ayrılarak çalıştırılacaktır. Sporcularımız kulübün kendi aracıyla belirli noktalardan alınıp bırakılacaktır. Aidat ödemeleri her ayın 15 ila 20’si tarihleri arasında yapılacaktır. İdmanlarımız Yeni Mahalle Şehir Stadında yapılacaktır. Müracaatlar Artvinspor Kulübü Derneği’nin Çarşı Mahallesi, İnönü Caddesi, Eski Belediye Pasajı Kat: 2 No: 23 Artvin adresinden yapılabilir. Detaylı bilgiler için 0539 967 0808-0532 601 3527 nolu telefondan iletişime geçilerek alınabilir.”

Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için sportif faaliyetlere yönlendirmek için küçük yaşlarda onlara kucak açtıklarını aktaran İrfan Yıldırım, “Amacımız çocukların toplumda sağlıklı bireyler olarak yetişmesi noktasında beden ve ruh sağlığı gelişimine katkı sağlamaktır. Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla Trabzonspor Futbol Okulunu Artvin’de açmaktan mutluluk duymaktayız. Bu projemize destek veren değerli dostlarımıza çok teşekkür ederiz. Sloganımız 'çocuklarınız çocuklarımız olacaktır', 'yarınlarınız yarınlarımız olacaktır' Geleceğin Türkiye’si için usanmadan, yorulmadan azimle çalışacağız" dedi.