YEREL
Giriş Tarihi : 06-05-2021 15:55   Güncelleme : 06-05-2021 15:59

TOPLANTILAR DEVAM EDİYOR

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR’ın uzaktan eğitim süreci ve LGS kapsamında okullarımızda yürütülen çalışmaları değerlendirmek ve verimliliği arttırmak amacıyla çevrim içi olarak gerçekleştirdiği toplantılar Artvin Gazi Ortaokulu ile devam etti.

TOPLANTILAR DEVAM EDİYOR

Toplantıda okul idareci ve öğretmenlerine seslenen ACAR, uzaktan eğitim süreci hakkında değerlendirmelerde bulunarak başladığı konuşmasında; öğretmenlerin eğitim faaliyetlerinin yanında yaptıkları etkinliklerle ailelere ulaşarak salgın ile mücadelede toplumsal bilinç oluşturma noktasında önemli görevler üstlendiklerini ifade etti.

Konuşmasına merkezi sınavlara hazırlık sürecinde il genelinde yürütülen çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunarak devam eden ACAR, sınavlara hazırlık sürecinde öğrenci motivasyonunun arttırılmasının önemine vurgu yaptı. Tercih danışmanlığı ve Rehberlik çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR, okul ve branş bazında yapılan çalışmaları ayrı ayrı değerlendirdi. 

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cüneyt KAMACİ'nin de katıldığı çevrim içi toplantı okul idareci ve öğretmenlerinin söz alarak yürüttükleri eğitim faaliyetleri ve merkezi sınavlara hazırlık çalışmaları hakkında bilgiler paylaştılar.