YEREL
Giriş Tarihi : 25-03-2021 14:17   Güncelleme : 25-03-2021 14:17

TEŞEKKÜRLER OSMAN DEMİRCİOĞLU

Spor Toto Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan Artvin Çoruh Spor Kulübü, Demircioğlu A.Ş Firmasının sahibi Osman Demircioğlu’ nun destekleri ile Futbol takımına Deneyimli stoper Hüseyin Ergen’i Transfer etti.

TEŞEKKÜRLER OSMAN DEMİRCİOĞLU

Artvin Çoruh Spor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz yaptığı açıklamada; “Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak 17 Nisan’da başlayacak olan spor toto Bölgesel Amatör Ligine hazırlıklarımız devam ediyor. Teknik Direktör Ogün Kutlu hocamızın öncülüğünde takımımızın Antremanları devam ederken hocamızın raporu doğrultusunda eksik olan bölgelerimize de yönetim kurulu olarak transferlerimiz devam etmektedir.

Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak teknik ekibin raporu doğrultusunda eksik olan Stoper Mevkiine Hüseyin Ergen kardeşimizi transfer ettik. Bu transferin gerçekleşmesinde ve sporcu peşinatı gibi masraflarını üstlenen Hopaspor’da bizim, Arhavispor’da bizim, Çoruhspor’da bizim. Biz Artvin sevdalısıyız. Artvin de futbolun ve sporun gelişmesi ve geleceğimizin teminatı gençlerimize sahip çıkmak zorundayız diyen Hopalı iş insanı Osman Demircioğlu beyefendiye Artvin Çoruhspor camiası olarak teşekkür ederiz.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 17 Nisan’da başlaması planlanan Bölgesel Amatör Ligi dün itibariyle federasyondan yapılan açıklamaya göre guruplarımız belli oldu. Federasyon tarafından yapılan açıklamada Ardahan ve Erzurum illerinin Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan takımları ile şampiyonluk mücadelesi vereceğiz. Futbol federasyonu tarafından önümüzdeki günlerde fikstür açıklanacak ve müsabaka tarihlerimiz de kesinleşmiş olacak, Takımımız Perşembe günü yapılacak antrenmanın ardından 3 gün izin kullandıktan sonra çalışmalara tekrar başlayarak, hazırlık müsabakaları ile birlikte 17 Nisan’ da eksiksiz, Artvin iline yakışır bir şekilde mücadele edeceğiz. Artvin Çoruh Spor Kulübü futbol takımımız 2020-2021 Futbol sezonunu Allahın izniyle şampiyon tamamlayarak Artvin Merkez halkının özlemi olan Profesyonel Lige çıkma başarısını gösterecektir.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Başkanı olarak Hüseyin Ergen gibi deneyimli uzun yıllar profesyonel liglerde mücadele eden kardeşimizi takımıza kazandıran Demircioğlu A.Ş Firmasının Sahibi Sn. Osman DEMİRCİOĞLU beyefendiye bir kez daha teşekkür ediyorum. İşlerinde başarılar diliyorum.
Hedef 3. Lig. Her şey hayal etmekle başlar” ifadelerini kullandı.