YEREL
Giriş Tarihi : 01-04-2021 14:24   Güncelleme : 01-04-2021 14:31

Teknoloji Üzerine Her şey Teknoloji Üzerine Her şey

Genç girişimci Tayfun Yazıcı tarafından açılan ve uzun yıllardır Artvin halkı için bölgenin en kapsamlı teknoloji mağazası Techology Center hizmetleriyle müşterilerin beğenisini topladı.

Teknoloji Üzerine Her şey Teknoloji Üzerine Her şey

Artrium AVM’de müşterilerin talepleri doğrultusunda beklentileri karşılayabilmenin onurunu ve gururunu yaşadığını söyledi.

Tayfun Yazıcı işletmeyi açma fikrinin nasıl oluştuğunu anlattı; “ Uzun yıllardır Artvin’de eksikliğini hissettiğim bir işletmeyi açmanın gururu ve onurunu yaşıyorum. Eğitimini aldığım ve yıllardır güncel olarak teknolojiyi takip eden biri olarak bu eksikliği giderebileceğimi düşündüm. Ve bu neticede 2015 yılında teknoloji üzerine ilk mağazamı Artrium AVM’de açtım. Talepleri karşılamak için ürün çeşitliliğini artırarak sadece ihtiyaç karşılama değil aynı zamanda insanlara hem ürün hem de fiyat çeşitliliği sunuyoruz. İşletmemizde önem verdiğimiz konu müşteri ilişkisi ve müşteri memnuniyeti. Bunlar da Artvin’de tercih edilmemizi sağlıyor.

İlk olarak esnaflığa başlarken adımlarımı yavaş yavaş ve düşünerek atmaya önem verdim. Hem yaşadığım memleketin nüfus sorunu olsun hem de sanal mağazıcılığın ön planda olması sebebiyle yolumuza planlı adımlarla devam ettim. İlk dükkanımı AVM’de stant şeklinde açtım. Talebin yüksek seviyede olması ve stant şeklinde yetemediğimiz için yine AVM’de ama bu sefer mağaza aççtım. Mağazama pandemi dönemine kadar talepler çok iyiydi. Ancak pandemi sürecinde her esnafta olduğu gibi bizde de taleplerde düşüş oldu.

Pandemi döneminde ilk başlarda gelen kısıtlamalarla AVM lerin geçici süreyle hizmet verememesi bizi olumsuz etkiledi. Kısıtlamalar kalktıktan sonra da doğal olarak insanların kontrolü elden bırakmamak istemesi, COVİD-19 hastalığındaki artışlarla sıkıntılarımızın uzun bir süre daha devam edeceğini gösteriyor. Umarım ki ülke olarak yaşadığımız bu zorlu süreci en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde atlatıp güzel günlere kavuşmayı temenni ediyorum.

   Hedefim her işletmeci gibi bende teknoloji üzerine açmış olduğum mağazamı daha geniş kitlelere duyurmak istiyorum. Sanal mağazıcılıkta birden çok alışveriş sitesinde de hizmet vererek tüm Türkiye’de bilinen bir marka olmak istiyorum” dedi.