YEREL
Giriş Tarihi : 20-05-2021 11:26   Güncelleme : 20-05-2021 11:26

Taksicilerden 19 Mayıs Kutlaması

Artvin Merkez Taksiciler Derneği Başkanı Hasan Altuntaş “19 Mayıs’ı coşku ve sevinç ile kutlamalıyız” ifadelerine yer verdi.

Taksicilerden 19 Mayıs Kutlaması

Artvin Merkez taksicileri 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın korona sebebiyle eski günlerdeki gibi kutlanamamasının üzüntüsünü yaşarken bu üzüntüyü bir nebzede olsa giderebilmek için pandemi kurallarına uygun Hastane kavşağından başlayarak konvoy gerçekleştirerek bu anlamlı günde kutlama gerçekleştirdi.

Hasan Altuntaş 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için yayınladığı mesajda “Artvin Merkez taksicileri olarak günün anlamını ve önemini taşıyan 19 Mayıs Atatürk'ü anma gençlik ve Spor Bayramı için taksici arkadaşlarımızla, dostlarımızla birleşerek Hastane kavşağından başlayarak şehir turu atıldı. Hastane kavşağında hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra başlayan organizasyona 25 in üzerinde taksici arkadaşımız katılım gerçekleştirdi. Organizasyonda emeği geçen ve katılım sağlayan abilerimize ve kardeşlerimize yürekten teşekkürlerimizi sunuyorum. Artvin Taksicileri olarak Türkiye Cumhuriyetimizin öncü kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla ve minnetle anıyoruz.

Bağımsızlık kayıtsız şartsız milletindir diyerek öncelikle pandemi kurallarına vatandaşlarımızın uymasını bekliyor en kısa sürede de bu Kovid-19 belasından kurtulup eski günlere dönmeyi temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.