Yerel
Giriş Tarihi : 20-01-2023 16:02

Su&Se Güzellik Salonu hizmete açıldı

Su&Se Güzellik Salonu hizmete açıldı

Borçka sahil Caddesi'nde Su&Se Güzellik Merkezi halkın hizmetine girdi.

Su&Se Güzellik Merkezinin açılışı, BorçkaBelediye Başkanı Ercan Orhan siyasi parti ilçe başkanları sivil toplum kuruluşları ve Borçka halkının katılımıyla gerçekleşti.

Ercan Orhan açılışta gerçekleştirdiği konuşmada “Ekonominin bu kadar zora girdiği bir dönem de hayat devam ediyor. Bunlardan da eksik kalmamak gerekiyor. Borçka’nın sorunu ve ihtiyacı olan bu çalışma da arkadaşlarımıza başarılar diliyorum bol kazançlar diliyorum. Kendilerine hayırlı uğurlu olsun. İnşallah hem kendi ailelerine hem de Borçka ya güzel katkıları olur. Borçka’nın önemli bir sorunu da bu şekil de giderilmiş olur. Hepinizin ayaklarına sağlık. İyi ki geldiniz, iyi ki varsınız. Dayanışma yaşatır. Bizde böyle dayanışacağız esnafımızla, çalışanlarımızla ve birlikte birbirimize katkı sunarak büyüteceğiz. Hepinize geldiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Su&Se Güzellik Merkezinin işletmecisi Aysel Bostan ise “15 yıldır bu sektördeyim. 7 yıldır da kendi dükkanımı açtım. Dükkanı yenilemek için de yeni iş yeri açtık. Borçka halkından beklentim biraz daha tanınmak, işimi daha iyi yapabilmek, insanlara daha yararlı olabilmek istiyorum” ifadelerine yer verdi.

Artvin'de HaberArtvin'de Haber