YEREL
Giriş Tarihi : 26-04-2022 09:29   Güncelleme : 26-04-2022 09:29

SÜPRİZ ZİYARET

SÜPRİZ ZİYARET

Borçka Trabzonspor Futbol Okulu’nun dün gerçekleşen U14 antrenmanını, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Demirkıran Gençlik ve Spor Bakanlığı Strateji Dairesi İl Müdürleri ve Planlama Daire Başkanı Sayın Nevzat Kılıç ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Öğrenci Eğitimi, Sosyal, Kültürel ve Sportif Faaliyetleri Daire Başkanı Sayın Mutlu Doğan ziyaret etti.

Antrenmanın bir bölümünü takip eden İl Müdürü Demirkıran ve daire başkanları oyuncularla kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Akabinde Borçka Trabzonspor Futbol Okulu sahibi Osman Genç ile gerçekleştirilen görüşmede; Genç, İl Müdürü ve daire başkanlarına futbol okuluna ilişkin yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Ziyaret ardından açıklama yapan Osman Genç şu ifadeleri kullandı:

“Futbol okulumuzun bugün gerçekleşen U14 Antrenmanına Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Mustafa DEMİRKIRAN, Gençlik ve Spor Bakanlığı Strateji Dairesi İl Müdürleri ve Planlama Daire Başkanı Sayın Nevzat KILIÇ ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Öğrenci Eğitimi, Sosyal, Kültürel ve Sportif Faaliyetleri Daire Başkanı Sayın Mutlu DOĞAN sürpriz bir ziyarette bulundu.

Antrenmanımızın bir bölümünü de takip eden Sayın İl Müdürümüz ve Daire Başkanlarımız, akabinde oyuncularımız ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Futbol okulumuza ilişkin yapılan çalışmalar hakkında da bilgi verilmiş olup çalışmalarımız hakkında duyulan memnuniyet bizleri de fazlaca mutlu etmiştir.

Ziyaretin sonunda ise günün anısına Sayın İl Müdürümüz, Sayın Daire Başkanlarımız, Teknik Ekibimiz ve oyuncularımız hatıra fotoğrafı çektirmiştir.

Devletimizin çocuklarımızın yanında olduğunu görmek, bilmek ve bunu yakinen hissetmek; bizlerin enerjisine enerji katmıştır. Ayrıca bizlere desteklerini esirgemeyen ve her platformda yanımızda olan Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Mustafa DEMİRKİRAN’A teşekkürü bir borç biliyoruz.

Nazik ziyaretleri için Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Mustafa Demirkiran’a, Daire Başkanlarımız Sayın Nevzat Kılıç’a ve Sayın Mutlu Doğan’a şükran ve minnetlerimizi sunuyoruz.”

Dilan Şahinbaş