YEREL
Giriş Tarihi : 03-08-2021 11:14   Güncelleme : 03-08-2021 11:14

SOL BULUŞMA GERÇEKLEŞECEK

SOL Parti’nin ‘Adalet, Laiklik ve Demokrasi için’ başlıklı ‘Sol Buluşmaları’ 7 Ağustos Cumartesi günü Artvin Belediyesi Sosyal Tesisleri (Kafkasör)’de, 8 Ağustos Pazar günü ise Şavşat Sahara Festival Alanı’nda yapılacak.

SOL BULUŞMA GERÇEKLEŞECEK

SOL Parti ‘adalet, demokrasi ve laiklik Artvin’de yurttaşlarla buluşuyor. Partinin kuruluşundan bu yana sürdürdüğü örgütlenme çalışmalarının bir parçası olan buluşmaların sloganı ‘Adalet, Laiklik ve Demokrasi için SOL Buluşma’ olarak belirlendi. Artvin’de 7 Ağustos Cumartesi saat 14.00’te, 8 Ağustos günü saat 10.00-18.00’de gerçekleşecek Sol Buluşma’ya SOL Parti Başkanlar Kurulu üyesi Önder İşleyen katılacak.

Sol Parti Artvin İl Başkanı Sercan Dede, hafta sonu gerçekleşecek Sol Buluşma için yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Üst üste yaşadığımız felaketler karşısında, iktidarın ülkeyi getirdiği yer içler acısı. Hepimizin kurtuluşu için örgütlü bir toplumsal muhalefete, solun güçlü sesine ihtiyacımız var. Hafta sonu Artvin’de ve Şavşat’ta yapacağımız #SolBuluşma’ya çağırıyoruz.”

DİLAN ŞAHİNBAŞ