GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-09-2022 10:57   Güncelleme : 01-09-2022 13:18

Şoför ve Temizlik Görevlisi Alımı İ

Şoför ve Temizlik Görevlisi Alımı İ

Orman Genel Müdürlüğü tarafından en az lise mezunu olmak suretiyle temizlik görevlisi ve şoför alımı için güncel işçi alımı ilanını yayınladı. OGM 2 farklı kontenjandaki eksikliğini gidermek için işçi alımı ilanını yayınladı.

OGM 9 Bin TL Maaşla lise mezunu şoför ve temizlik görevlisi alımı ilanı yayınlandı. T.C Tarım ve Orman Bakanlığına Bağlı olan Orman Genel Müdürlüğü kadrosundaki eksikliği gidermek için 2 farklı kadrodan olmak suretiyle toplamda 101 işçi alımı yapacaktır. Alımı yapılacak olan adaylar OGM bünyesinde en az 9 Bin TL maaşla çalışacak.

Temizlik görevlisi ve şoför için başvuruda bulunan adaylar en az 9 Bin TL maaşla işe başlayacak. Adaylardan başvuru esnasında KPSS şartı isteneceği belirtildi.

Hangi Kontenjandan Kaç İşçi Alımı Yapılacaktır?

OGM 9 Bin TL maaşla en az lise mezun olması suretiyle şoför alımı ve temizlik görevlisi alımı yapacak. Hangi kontenjandan kaç işçi alımı yapılacağı aşağıda yer alıyor:

22 Temizlik görevlisi alımı, 79 Şoför alımı,

OGM İş Başvuru Şartları

Alımı yapılacak olan adayların 2020 KPSS sınavına girmiş olması ve en az 70 puan alması gerekiyor. Belirtilen kadrolar için adaylardan en az lise mezunu olması şartı istenilmekte. Alımlarda başvuruda bulunan erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması gerekiyor. En az C sınıfı sürücü belgesi ile psikoteknik ve SRC4 belgelerine sahip olması gerekiyor. Adayların en az 2 yıl iş tecrübe sahibi olması gerekiyor. Seyahat ve görevini yapmasına engel olacak sağlık sorunu olmaması, 18 yaşını doldurmuş olması ve 35 yaşından gün almamış olması gerekiyor.

İş Başvuru Şekli

Yayınlanmakta olan OGM ilanına başvuruda bulunmak isteyenler başvurularını 1 Eylül 2022 ile 10 Eylül 2022 tarihleri arasında yapmaları gerekiyor. Yapılacak olan iş başvurusu için adaylar başvuruların kariyer adresi üzerinden online bir şekilde yapmaları gerekiyor.

Haber Merkezi

 

AdminAdmin