Yerel
Giriş Tarihi : 26-08-2022 15:16

Sezonun İlk Buluşması

Sezonun İlk Buluşması

Çoruh Vadisi Borçkalılar Derneği, Dernek binasında aşure buluşması organize ederek sezonun ilk buluşmasını gerçekleştirdi.

Çoruh Vadisi Borçkalılar Derneği Başkanı Hasibe Özkan’ın sezonun ilk buluşmasına dair yer alan paylaşımda; “Aşure buluşmamız için büyük bir özveri ile aşuremizi yapan derneğimizin üyesi Havva Aydın hanıma emeği için çok teşekkür ederiz.

Aşure buluşmasına, yağmur ve fırtına uyarısı nedeniyle, davetleri kısıtlı yapabildik. Ancak derneğimizin yakınında oturan dostlarımız ve derneğimizde ki misafirlerimizle hoş sohbetler eşliğinde geç saatlere kadar buluşmamız devam etti.

Bu anlamlı etkinliğimize katılan, bizleri onurlandıran, Sultanahmet İlçe Milli Eğitim Müdürü Erol Demir Beye, ŞotaRustaveli Kültür Merkezi Başkanı Sezen Gönenç Okcan Hanıma, eğitime büyük emekleri olan Davut Kaptan Hocamıza, Derneğimizin ilk DedaEna Kurs Hocası Manana Makaradze Hanıma, Gürcü Kültür Merkezi Yönetim Kurulu, Artvin Çevre Platformu Üyesi ve Çoruh Vadisi Borçkalılar Derneği Kadınlar Komisyonundan Havva Aydın’a, Gürcü Kültür Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Nurten Yavuz Eren’e, Kadınlar Komisyonundan Sema Özbayrak hanımlarımıza, Macahel Vakfı Önceki Dönem Başkanı, Yönetim Kurulu Üyemiz iş insanı Mehmet Cesur Beye, yönetim kurulu üyesi iş insanı Ahmet Özbayrak Beye, geçmiş dönem Artvinli İş Adamları Derneği Başkanı, Artvinliler Hizmet Vakfı Danışma Kurulu Üyesi Haydar Menteş Beye, İstanbul Artvin Dernekler Federasyonu Başkanı Kenan Satır Beyi  temsilen katılan eşi Nursal Satır Banıma, bizleri en güzel şekilde ağırlayan yardımcı olan Hasan Subaş Beye ve her zaman yanımda olan, 27 yıldır benimle koşturan, en çok destek veren sevgili eşim Ahmet Özkan Beye, herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor, sağlıklı günler diliyoruz. Güzel etkinliklerde buluşmak umuduyla” ifadelerini kullandı.

Dilan Şahinbaş

 

AdminAdmin