YEREL
Giriş Tarihi : 14-08-2021 10:37   Güncelleme : 14-08-2021 10:37

SEVGİ ÇOCUKLARIMIZIN SU SPORLARINA YÖNELİMİ

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Şentürk Ağırbaş, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Sıtkı Bilgin’e nezaket ziyaretinde bulundu. Sevgi Evlerinde kalan çocukların su sporlarına yönlendirilmesi ve böylelikle Üniversitemizde sunulan su sporları hizmetlerinden faydalanabilmeleri için Üniversitemiz ve İl Müdürlüğü arasında iş birliklerinin inşa edilmesi hususunda fikir alışverişleri yapıldı.

SEVGİ ÇOCUKLARIMIZIN SU SPORLARINA YÖNELİMİ

Sevgi Evlerinde kalan çocukların su sporlarına yönlendirilmesi ve böylelikle Üniversitemizde sunulan su sporları hizmetlerinden faydalanabilmeleri için Üniversitemiz ve İl Müdürlüğü arasında iş birliklerinin inşa edilmesi hususunda fikir alışverişleri yapıldı.

Artvinliler Vakfı Artvin Şube Başkanı Hamdi Özder ve Üniversitemiz Genel Sekreteri Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Ardıç’ın da hazır bulunduğu ziyarette Türkiye'nin 2023'e doğru tarihsel yürüyüşünde eğitimli, mutlu birey ve güçlü ailelerden oluşan müreffeh bir toplum olma hedefi doğrultusunda kurumlar arası diyaloğun ve birlikte hareket etmenin önemine dikkat çekildi. Ziyarette aynı zamanda Artvinliler Vakfının öğrencilere sağladığı burs imkânları hakkında değerlendirmelere de yer verildi.