SPOR
Giriş Tarihi : 31-12-2022 13:05

Sercan Uslu Hopaspor’da

Sercan Uslu Hopaspor’da

Artvin Hopaspor Sercan Uslu’yu Renklerine Bağladı. Uslu, “Takımım için elimden gelen tüm mücadeleyi vereceğim ve A.Hopaspor’u 2. Lig’e çıkaracağız” dedi.

Artvin Hopaspor, Belediye Derincespor’dan Orta saha oyuncusu Sercan Uslu ile kulüp tesislerinde düzenlenen tören ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalayarak renklerine bağladı. Teknik Direktör Osman Özdemir’in raporu doğrultusunda 3. Lig ekiplerinden Belediye Derincespor’un 29 yaşındaki orta saha oyuncusu Sercan Uslu, kendisini A.Hopasporlu yapan sözleşmeyi imzaladı. 3. lig 3. Grupta mücadele eden Artvin Hopaspor’a geldiğinden dolayı mutlu olduğunu belirten Sercan Uslu, “Takımım için elimden gelen tüm mücadeleyi vereceğim ve A.Hopaspor’u 2. Lig’e çıkaracağız” dedi.

Artvin Hopasor renklerine bağladığı başarılı orta saha oyuncusu Sercan Uslu takımla birlikte bugün ilk antrenmanına çıkacak. Daha önce transferlerine hızlı bir şekilde başlayacaklarını söyleyen A.Hopasor Kulüp Başkanı Lütfü Kolçak, "ilk transferimizi gerçekleştirdik. İlçemize, taraftarımıza ve spor camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Transfer çalışmalarımıza devam ediyoruz ve görüşme yaptığımız isimleri de en kısa sürede renklerimize bağlayarak ikinci yarıya daha hazır hale gelmiş olacağız" dedi.

Ayşe ÖZDER

 

 

Artvin'de HaberArtvin'de Haber