YEREL
Giriş Tarihi : 25-12-2021 11:25   Güncelleme : 25-12-2021 13:07

Selçuk Balcı da Mucizeler Diyarına Destek Verecek

Selçuk Balcı da Mucizeler Diyarına Destek Verecek

Leman Sam’dan sonra Mucizeler Diyarına Bir destek de Selçuk Balcı'dan geldi.

Hopa’da bulunan Sarp Sınır Kapısı kullanılarak Kırgızistan’a götürülmek üzere bir TIR'ın dorsesinde yakalanan ve gönüllülerin çalışmaları ile  bakımları devam eden 58 atın bakım masraflarının karşılanabilmesi için konser düzenlenecek konserdeÜnlü Sanatçı Leman Sam ve Selçuk Balcı sahne alacak.

06 Ağustos’da Artvin Hopa’da Sarp Sınır Kapısı yakınlarında Kırgizistan’a kesime götürülmek üzere satılan ancak yaşadıkları zor durum ve nakil şartlarında ki sorunlar yüzünden sağlıkları bozulduğu için çıkışına izin verilmeyen atlar Muziceler Diyarı projesi kapsamında sahiplenildi ve yaklaşık 4 aydır koruma altında.

Hayvanları Doğayı ve İnsanı Koruma Derneği (HAYDİKO) Hopa’da bulunan Sarp Sınır Kapısı kullanılarak Kırgızistan’a götürülmek üzere bir TIR'ın dorsesinde yakalanan ve gönüllülerin çalışmaları ile  bakımları devam eden 58 atın bakım masraflarının karşılanabilmesi için konser düzenliyor.

HAYDİKO’nun bu çerçevede 8 Ocak 2021 tarihinde Çoruh Park Düğün Salonunda geliri atlar yararına harcanması için gerçekleştireceği konserde ünlü sanatçı Leman Sam ve Selçuk Balcı sahne alacak.

Biletlere internet kanalı ile Biletino sitesinden ve detaylı bilgiye Hayvanları Doğayı ve İnsanları Koruma Derneği instagramadrei olan @haydikoartvinofficial hesabından ulaşabilirsiniz.

Dilan Şahinbaş