YEREL
Giriş Tarihi : 23-12-2021 20:05   Güncelleme : 23-12-2021 20:05

Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğine Ziyaret

Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğine Ziyaret

Artvin Defterdarı Mustafa Yılmaz Şimşek, Artvin Vergi Dairesi Müdürü Nevzat Üçkan, Muhasebe Müdürü Burhan Turanlı, Şube Müdürü Mete Can Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Merve NildaYavuzdemir’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Merve NildaYavuzdemir, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği olarak yaptıkları faaliyetlerden bahsetti. Merve NildaYavuzdemir, “Gazilerimize ve Aziz Şehitlerimizin milletimize emanet ettiği ailelerine ekonomik ve sosyal destek olabilmek amacıyla faaliyet gösterdiklerini belirterek tüm kamu kurum ve kuruluşlardan da bu konuda daha duyarlı olup yardım beklediklerini ifade etti.

Artvin Defterdarı Mustafa Yılmaz Şimşek ise Dernek Başkanı NildaMerve Yavuzdemir'e yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.  Defterdar Mustafa Yılmaz Şimşek "Şehit Aileleri ve Gazilerimize ne kadar hizmet etsek azdır, onların yaptıkları fedakarlığın maddi ya da manevi bedelini ne yapsak ödeyemeyiz” dedi.