SİYASET
Giriş Tarihi : 13-01-2023 17:27

“SEÇİME HAZIRIZ”

“SEÇİME HAZIRIZ”

Yeniden Refah Partisi Borçka İlçe Başkanı Malik Erdoğan seçime hazır olduklarını belirterek Cumhur İttifakı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Yeniden Refah Partisi Borçka İlçe Başkanı Malik Erdoğan, seçim ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek şu sözleri dile getirdi” Borçka da beş tane merkez mahallemiz otuz sekiz tanede köyümüz var. Mahalle ve köy başkanlıkları atanmış durumda ilçemizde bundan sonraki olacak seçimlerde seksen tane sandığımız var. Bu seksen sandıkta köylerde ve ilçede de olsun sandık baş müşahitlerin ataması gerçekleşmiş durumda. Yani şuanda seçime hazır bir partiyiz. Yarın sandık koyacak olsalar elimiz ayağımız birbirine dolanmayacak seçime en hazır parti olduğumuza inanıyorum. Genel başkanımız ile ilgili broşür dağıtımları parti tanıtımları ile ilgili mahalle mahalle çalışmalarımız var. Köy ziyaretlerimiz var. Önümüzdeki seçim hem cumhurbaşkanlığı hem milletvekili seçimi hal böyle olunca da bütün köyleri ve merkezi gezmek zorundayız. Bizlerde ilk önce Saadet Partisi ile karışan bir parti idik bunun zaman zaman sıkıntısını yaşadık ama sonradan kendimizi tanıtınca insanlar bırakın bizim partiyi tanıtmamızı kendileri bize partiyi anlatıyorlar. Hazırlıklarımız devam ediyor” diye konuştu.

“Üye Olmaktan Korkuyorlar”

Cumhur İttifakı’nın yaptıklarını desteklemediğini belirten Malik Erdoğan” Cumhur İttifakının yaptıklarını biz desteklemiyoruz şöyle ki borç faiz ekonomisini üzerinde çok duruyor. Borç faiz ekonomisine bizim ateşten kaçar gibi kaçtığımız bir konu. İmtiyazlı holdinglere verilen imtiyazlar yapılan hizmetlerin hepsini destekliyoruz ama yapılan hizmetlerin kat ve kat üstünde para ödendiği zaman sizin, bizim ve milletimizin cebinden giden para olarak gördüğümüz için bizim genel başkanımız bunlara kasa başındakiler diyor. Kasa başındakileri israf konularından dolayı birlikte yol alamayacağımızı ne cumhur ittifakı ne millet ittifakında olmadığı için ve medya da onların elin de bu yüzden genel başkanımızda medyada çok fazla görünemiyor. İnsanlarımızın çoğu üye olmaktan korkuyorlar yirmi iki yıllık bir iktidar var sonuçta bütün seçimlere girip kazanmış ciddi bir güç var. Çocuğunu, gelinin, torunu işe vermiş insanlar olduğu için oyumuzu size vereceğiz ama üyelik noktasında gelemeyen insanlar var onlara söylemek istediğim rızkımızı Allah verir insanlar vermez rızkı Allah’ın verdiği yerden insanlardan medet umulmaz onun için korkmalarına endişe etmelerine gerek yok” ifadelerine yer verdi.

 

Artvin'de HaberArtvin'de Haber