YEREL
Giriş Tarihi : 13-09-2021 11:40   Güncelleme : 13-09-2021 11:43

ŞAVŞAT BELEDİYESİ’NE ZİYARET

İstanbul İlçe Belediye Başkanları Şavşat Belediyesi’ni ziyaret etti.

ŞAVŞAT BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Siyasi Partiler İlişkiler Koordinatörü Baki Aydöner ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse, Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar’ı makamında ziyaret ettiler.

Programa Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek’te dahil oldular. Ziyarette ayrıca Şavşat Belediye Meclisi üyeleri de Başkan Acar’la birlikte hazır bulundular.

Ziyarette belediye çalışmaları ve planlanan çalışmalar hakkında bilgi veren Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar: “Belediye başkanlarımızın belediyemizi ziyaret etmesi bizleri mutlu etti. Toplantıda kendilerine ilçemiz için aciliyeti olan konuları aktardık. İnanıyorum ki iş birliği içerisinde büyük belediyelerimizin de destekleri ile ilçemiz için daha güzel çalışmalar yapacağız. Ziyaretleri ile yanımızda olduklarını bilmek bizi mutlu etti. Tüm belediye başkanlarıma, milletvekilime, il başkanıma, il belediye başkanıma ve ilçe belediye başkanı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi. Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar’ın misafir belediye başkanlarına hediye takdim etmesinin ardından ziyaret sona erdi.   

Şavşat Belediyesi