SPOR
Giriş Tarihi : 25-11-2022 10:51

Sadıkoğlu’ndan Sezon Öncesi Açıklama

Sadıkoğlu’ndan Sezon Öncesi Açıklama

Ardanuç spor kulübü Başkanı Aykut Sadıkoğlu aralık ayı içerisinde başlayacak olan2022-2023 Futbol sezonu öncesinde açıklamalarda bulundu.

Ardanuç spor kulübü Başkanı Aykut Sadıkoğlu yaptığı değerlendirmede” Herkese merhaba öncelikle ilimizde ve ilçemizde faaliyet gösteren sportif alanda faaliyet gösteren tüm kulüplerimize başarılar dileyerek kazasız belasız bir sezon dileyerek sözlerime başlamak istiyorum.

Bu seneki 2022-2023 sezonundaki biz de hazırlıklarımızı yapmaya başladık. Geçen sezon 4 takım vardı bu 4 takımdan birisiyle Ardanuçspor'du bunu özellikle söylemek istiyorum. Bu sene bu sene yüzde100 artarak 8 takıma çıktı .8 takımlı büyükler Ligi'nde mücadele edecek Ardanuç spor, bunun yanında Şavşat sporda uzun yıllar uzun bir aradan sonra ilk kez amatörde büyükler Ligi'nde katılım sağlayacak. Ve ilçemizde maçlarını oynayacak. Yani bayağı bir heyecanlı uzun güzel bir lig heyecanla birlikte bizi bekliyor. Maçlarımız ilk maçımız da bizim Şavşat sporla 17 Aralık'ta Şavşat sporu misafir edeceğiz. Seyircimizle 17 Aralık'ta buluşacağız. Diğer yandan altyapıdaki çalışmalarımızda devam ediyor. Altyapıda da 11,12 ,13 ,14 yaş kategorisinde kategorilerindeki çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Yaşlıları ayırdık ve orada da yapılacak olan organizasyonlara katılmak üzere planlarımızı yaptık. Her zaman söylediğim bir şey vardı; biz hani bu işin tekniğini saha kısmını halledebiliyoruz. Burada bir sorun yok. Uzun yıllardan beri deneyimimiz var, tecrübemiz var. Sahalarda geldiğimiz için iyi bir ekibimiz var gönüllü bir kadromuz Var. Bu arada oyuncularımıza da fedakarlıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

 Bu iş Gönül işi ama idari kısımda maliyetli, bir spor dalı futbol biliyorsunuz. İdari bir kısımda sıkıntılar yaşıyoruz yaptıklarımızı, değerlendirmenizi görmenizi istiyoruz. Bizi takip etmenizi istiyoruz. Bu konuda da bütün Ardanuçluları Ardanuç spor maçlarına davet ediyorum hem de bizi takip etmelerini istiyorum. Herkese teşekkür eder saygılar sunarım” ifadelerine yer verdi.

Ayşe ÖZDER

Artvin'de HaberArtvin'de Haber