Yerel
Giriş Tarihi : 02-01-2023 11:40

Posta yoluyla tebrik kartı gönderdiler

Posta yoluyla tebrik kartı gönderdiler

Artvin Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu öğrencileri yeni yıl tebrik kartı gönderimi sağladı ve minik öğrencilere eski neşe dolu anları yaşattı.

Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu Kelebekler sınıfı öğretmeni Semra Sav Balcı, Şirinler Sınıfı sabah grubu sınıf öğretmeni Gülay Demir Seçgün, Gökkuşağı sınıfı Sabah grubu öğretmeni Neslihan Dede, Yıldızlar Sınıfı öğretmeni Aslıhan Gümüş, Şirinler Sınıfı öğlen grubu öğretmeni Derya Koçer, Gökkuşağı sınıfı öğlen grubu öğretmeni Şafak Çankaya postaneden çocuklara yeni yıl tebrik kartı gönderimi sağladı ve minik öğrencilere eski neşe dolu anları yaşattı.

Öğretmenleriyle birlikte PTT Şubesine gelen minik öğrenciler teknoloji karşısında unutulmaya yüz tutan mektup, tebrik kartı ve kartpostalları hazırladıkları zarflara koyarak ailelerine yolladı.

Minik öğrenciler, teknolojinin gelişmesi ile birlikte bilgisayar ve cep telefonları ile bayram ve yılbaşı kutlamalarının yapıldığını belirterek, bu yılbaşında yakınlarına ve ailelerine tebrik kartı atarak sürpriz yaptıklarını söyledi.

Minik öğrencileri PTT’ye getiren Sınıf Öğretmeni Semra Sav Balcı yeni yıl vesilesi ile öğrencilere PTT kurumunu tanıtman ve eski ve yeni haberleşme yöntemlerini anlatmayı amaçladıklarını belirterek, “Öğrencilerimiz kartları ailelerine sürpriz olarak gönderdi. Herkes kendi kartına ailesi için resim çizdi, 3 yaş gurupları el baskısı yaptı” dedi.

Dilan Şahinbaş

Artvin'de HaberArtvin'de Haber