YEREL
Giriş Tarihi : 11-06-2022 13:12

Pegasus Seferlere Başlıyor

Pegasus Seferlere Başlıyor

Rize-Artvin Havalimanı'nda Pegasus Hava Yolları da seferlerine başlıyor.

14 Mayıs Cumartesi günü açılışı yapılan Türkiye'nin denize dolgu üzerine yapılan ikinci Havalimanı olan Rize-Artvin Havalimanı'na Pegasus Hava Yolları, 3 Temmuz tarihinden itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan günde tek sefer olmak üzere haftada 5 gün Uçuş gerçekleştirecek. Ağustos ayından itibaren ise haftanın 7 günü çift taraflı olarak seferlerine devam edecek.

İLK UÇUŞ 3 TEMMUZ'DA

Pegasus'un duyurusunda, 3 Temmuz’da gece saat 03:15’de Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Rize’ye ilk uçuşunu gerçekleştirecek. Pegasus aynı gün Rize-Artvin Havalimanı'ndan Sabiha Gökçen’e ise ilk uçuşunu sabah saat 05:25’de gerçekleştirecek. Pegasus, Ağustos ayından itibaren ise haftanın 7 günü Sabiha Gökçen’den Rize’ye gece saat 02:45’de, Rize’den Sabiha Gökçen’e ise sabah 04:55’de uçuşlarını gerçekleştirecek.

Pegasus’un internet sitesinden derlenen bilgilere göre, uçuş saatlerinde değişiklik yapıldı ve ilk uçuş 3 Temmuz sabahı Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Rize Artvin Havalimanı’na sabah 06.15’te gerçekleştirilecek. İstanbul’dan Rize yönüne ilk uçuşa ait biletlerin 901,99 TL’den satışa çıktığı görüldü. İkinci uçuşun bilet satış fiyatı 767,99 TL olarak satışa sunulurken, uçuş günlerine göre fiyatlarda değişikliğe gidildi

Rize Artvin Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e ilk uçuş aynı gün saat 08.25’te gerçekleştirilecek. Bu uçuşa ait biletler ise 756,57 TL’den satışa sunuldu.

3 Temmuz tarihinden itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan günde tek sefer olmak üzere haftada 5 gün uçuş gerçekleştirecek. Temmuz ayında cuma ve cumartesi günleri uçuş gerçekleştirilmeyecek. Ağustos ayından itibaren ise haftanın 7 günü çift taraflı olarak seferlerine devam edecek.

Uçuş planlamasına göre uçuş saatlerinde de zaman zaman saatlerde değişiklikler yapıldığı ve bazı günlerde uçuşların akşam saatlerinde yapılacağı bilgisine yer verildi.

Malvina BİBİLASVHİLİ

Haberin Galerisi : Pegasus Seferlere Başlıyor
Artvin'de HaberArtvin'de Haber