YEREL
Giriş Tarihi : 14-06-2022 13:12

Özsoy Organizasyon & Çiçekçilik Hizmetinizde

Özsoy Organizasyon & Çiçekçilik Hizmetinizde

‘Özsoy Organizasyon & Çiçekçilik’ işletmesi açılışı gerçekleştirildi.

Genç organizatörler Emre Soytürk ve Sercan Özkan tarafından açılan ‘Özsoy Organizasyon & Çiçekçilik’ işletmesi halkın hizmetine açıldı.

Çarşı Mahallesi Çağal Sokakta hizmete açılan ‘Özsoy Organizasyon & Çiçekçilik’ işletmesinin açılış konuşmasını Beşli Organizasyon Sahibi Emre Altıparmak gerçekleştirdi. Altıparmak konuşmasında “5 yıldır kardeşlerimle birlikte çalıştık. Bundan sonra da yine her zaman yanlarında olacağız. Kendilerini kutluyorum. İş yerlerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Açılış konuşmasının ardından Belediye Başkanı Demirhan Elçin de konuşma yaparak “Bu ekonomik koşulların zor olduğu dönemde cesaret göstererek bu işletmeyi açtıkları için iş yeri sahiplerini kutluyorum. Sadece Artvin’de gördüklerini değil iletişim çağındayız dışarda neler olduğunu araştırarak yenilikleri Artvin'e getirin. Artvin yeni işyeri kazandırdıkları için iki genç arkadaşımızı kutluyorum ve işyerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Elçin’in konuşmasının ardından açılış kurdelesi kesimi gerçekleştirildi.

Açılışa; CHP İl Başkanı Ahmet Biber, CHP Merkez İlçe Başkanı Olgun Gümrükçü, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Artvin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şeref Öngüner, Memur Sen Artvin İl Başkanı İbrahim İnce ve vatandaşlar katıldı.

Dilan Şahinbaş

Haberin Galerisi : Özsoy Organizasyon & Çiçekçilik Hizmetinizde
Artvin'de HaberArtvin'de Haber