KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 17-07-2021 10:43   Güncelleme : 17-07-2021 10:43

ÖZDEMİR BAĞDATLI - UTANIN ARTIK

Sevgili okuyucularım insanlar çöpte ekmek , askıda ekmek aradığı günümüzde üç beş yerden maaş alan kişileri çok merak ediyorum hadi diyelim Allah korkusu yok kuldan utanmakta mı yok.

ÖZDEMİR BAĞDATLI - UTANIN ARTIK

Sayın cumhurbaşkanımızın aldığı maaşın üç katını bir kaç yerden almak sizce nasıl bir duygu bu parayı nasıl yiyebiliyorsunuz İnan’ın anlamıyorum . Kendinizi çok vasıflı biri olarak görüyorsanız bu mümkün değil çünkü vasıflı insan ilk önce üç beş yerden maaş almaz .

Bakın beyler bu ülke çok zor şartlarda kuruldu Ve bu güne gelindi öyle Har vurup harman savurmak hakkınız değil her dönem yandaşını korumuştur ama bu dönem gibi hiç görülmemiş bir insan üç beş yere yetişmesi zaten mümkün değil ilk işinizde gösterdiğiniz başarı ne önce bunu bir bu millete izah edin vatandaşa lokmanızı kısın tasarruf yapın diyeceksin yandaşlarına üç beş yerden ballı maaş vereceksin kendi adamlarınıza ayda iki yüz bin lira maaş vereceksin ondan sonra Cuma’ya gidip secde duracaksın sanıyormuşunuz yüce mevlamı kandıracaksınız .

Değerli dostlarım din ile iman ile bu güne gelenler dini kuralları hiç sayıyor olmaları onların dine verdiği değerdir İslam dini kul hakkını son derece men eder üç beş yerden maaş almak kul hakkı değil mi ? Hadi adamınızı laik olmayan yere getiriyorsunuz başka adamınız Yok mu neden bir kişiye üç beş yerden maaş veriyorsunuz o yerlere de adamınızı koyun bari sayın cumhurbaşkanımızdan üç kat daha fazla maaş alanlar siz hiç utanmıyor hiç sıkılmıyor musunuz saygılarımla...