KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 06-09-2021 11:44   Güncelleme : 06-09-2021 11:44

ÖZDEMİR BAĞDATLI - TEŞEKÜRLER BEYLER

Sevgili okuyucularım her okul açılışında Ve kapanışında Hopa ilçesinde iş adamlarınca yapılan okullar için teşekkür yazısı yazarım.

ÖZDEMİR BAĞDATLI - TEŞEKÜRLER BEYLER

Evet Hüsnü Cıner ilk öğretim okulunu yapan sayın Turgay ciner beye , Nuri vatan Anadolu lisesini yapan Nuri vatan beye , ilçemize kültür merkezi kazandıran sayın Necmettin Aydın beye şahsım Ve ilçem adına çok teşekkür ederim eğitime vermiş oldukları destek ve katkıdan ötürü Şükran’larımı ve minnet duygularımı sunuyor sağlıklı nice yıllar diliyorum . Evet pandemi ile birlikte bir sezon daha beş gün sonra başlayacak ben tüm öğrencilere ve öğretmenlere sağlıklı bir eğitim sezonu diliyor saygılarımı sunuyorum.

Değerli okuyucularım eğitime katkı sağlayan iş adamlarınızın bizden hiç bir beklentisi Yok onlar kendi veya aile fertlerinin hayrına yapmışlar burda biz velilere ve ilçede yaşayan sivil toplum kuruluşlarına , siyasi parti başkanlarına , ilçe milli eğitim müdürlüğüne ve ilçemizin en büyük makamı olan kaymakamlık makamına düşen bir görev vardır o görevde hayırsever iş adamları aranarak teşekkür etmektir iş adamlarımız belki böyle bir beklenti içinde değiller ama burda yapılması gereken onların beklentilerini sorgulamadan insanlığın beklentisi yapılmalı.

Evet dünü unutan bir milletiz bunu biliyorum Ve onun için hatırlatıyorum bu gün binlerce hopalının çocuğu bu hayırsever iş adamlarının yaptığı okullarda okudu bir çoğu bu gün hayata atıldı Devletin bir çok kademelerinde görev yapıyor işte bunların bile teşekkür etmesi gerek biz toplum olarak vefalı olmalıyız nankör olmamalıyız nankörlüğün pirim yaptığı ülkede nankörlükte pirim aranmamalı doğru olan yapılmalı işte bu doğru ilçemize eğitim alanında katkı sağlayan sayın Turgay ciner , sayın Nuri vatan Ve sayın Necmettin Aydın’a teşekkür etmektir ben bir kez daha teşekkür eder nice sağlıklı ömürler diler saygılarımı sunarım. Bu gün dünya barış günü ben tüm dünyayı barışa davet ediyor her kesin barış gününü kutluyorum.