KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 31-08-2021 12:26   Güncelleme : 31-08-2021 12:26

ÖZDEMİR BAĞDATLI - SU

Sevgili okuyucularım insan yaşamında en önemli olan şey şudur su olmadan dünyada yaşam olmaz ilçemiz hopada zaman zaman su kesiliyor zor anlar yaşanılıyordu yüz yıla hitap edecek su projesi nihayet sona gelindi.

ÖZDEMİR BAĞDATLI - SU

AKP belediyesi döneminde ihalesi yapılan balıklı su projesine Hendek köyünde çıkan suyun eklenmesi ile çok büyük bir iş başarıldı yüz yıl yetecek su yakında Hopa halkın hizmetine sunulacak bu süreçte emeği geçen her kese TEŞEKÜRLER. Evet insanlar yapılan işi görmedikleri için ilçe belediyesini zaman zaman suçluyorlar vatandaş daima haklı anlayışı taşıdığımız için cevap olarak yapılan işleri yerinde görmeyi öneriyorum.

Evet zamanı olan Hopa belediyesinin yapmış olduğu tesisleri yerinde incelemesini öneriyorum balıklı köyü tamamına yakını betonlandı artı dünya kadar duvar yapıldı su arıtma tesisleri ile birlikte Harika bir hizmet yakında hizmete girecek evet belki şehir içinde çiçek eksek , yolları boyasak aksesuar önem versek çok daha reklam olurdu ama ilçe belediyesi reklam değil iş yapıyor su gibi Hayatı bir değerin son teknoloji ile yapılmış olması sanki iş değilmiş gibi düşünülüyor insanlar tesisleri ve yolları yerinde görse İnan’ın fikirleri değişecek belkide tebrik edecekler.

Sevgili Hopa halkı yüz yıllık bir proje yakında hayata geçecek ilçemize hayırlı olsun evet bu süreçte yollar bozuldu bir çok sıkıntıları peşine getirdi halkımız sabırlı olursa hepsi yerine gelecek yakında doğal gaz gelecek deniyor o zaman sokaklar tekrar kazınacak onun için şimdilik bozulan yolların onarımı yapılacak doğal gazın ardından kalıcı olarak her Kesimin beğeneceği yollar tamamlanacak Hopa belediyesi olarak imkanlar doğrultusunda her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz biz gönül işi yapmıyor ilçe için ne gerekiyorsa onu yapıyoruz Ve yapmaya devam edeceğiz. Saygılarımla