KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 10-08-2021 11:34   Güncelleme : 10-08-2021 11:34

ÖZDEMİR BAĞDATLI - PARTİLİ OLMAK

Sevgili okuyucularım siyaset bir meslek olmamasına rağmen ülkemizde bir meslekmiş gibi görülüyor olması insanlara doğruları göstermiyor siz yirmi yıldır AKP nasıl iktidarda kaldığını hiç düşündümüz mü?

ÖZDEMİR BAĞDATLI - PARTİLİ OLMAK

Tabi bunun bir çok nedeni var en önemlisi dinimizi kirli siyasetlerine alet edilmesi bir diğeri belki kimsenin düşünmediği bir şey oda AKP seçmenlerinin ne kadar yanlış yapılsa bile ne genel başkanlarını , ne bakanlarını , ne vekillerini nede belediye ekiplerini sokakta konuşmuyor olmaları Ve bir birilerine şikayet etmeleri .

Evet şimdi diyeceksiniz ki bunlar nerde konuşuyorlar İnan’ın bunu bende bilmiyorum sokakta konuşsalar bir altını bir üstüne şikayet etseler duyardım sanıyorum kendi parti teşkilatlarında konuşuyor olmalılar yada hiç konuşmuyor yanlız biat ediyorlar büyük ihtimal ile böyledir . Siyaset istişare edilerek yapılır doğru yanlış konuşularak bulunur ama bunu yaparken bireysel çıkar düşünmeyecek bireysel işin görülmedi diye dedikodu edip ona buna şikayet edilmeyecek tüm konuşmalar, verilecek varsa bir kavga parti teşkilatında yapılacak işte partili olmak bence budur .

Değerli dostlarım ülkenin içinde bulunduğu ekonomik ve diğer durumlar ortada buna rağmen hiç eleştiri yapmayan hiç konuşmayan bir gurup seçmen kim bu seçmenler AKP nin seçmenleri yönetenler kendi seçmenleri konuşup eleştirmedikleri için yaptıkları tüm işlerin doğru olduğuna inanıyorlar muhalefetin konuşmalarına onlar zaten muhalefet diyerek hiç kulak asmıyorlar ve böyle oluncada doğruyu bulamıyorlar yaptıkları tüm işleri doğru sanıyorlar . Muhalefet seçmenleride iktidarın kötü yönetiminden çok kendi liderleri , kendi vekilleri ve kendi belediye başkanlarını konuşuyor hemde bu işi açık açık sokak ortasında yapıyor Ve işi dedikodu boyutuna taşıyorlar işte bundan ötürü iktidar olamıyorlar bu konuşmaları Ve eleştirileri parti teşkilat yerlerinde yapsalar sorun yok sorun sokakta yapmaları yapılması gereken iş derhal bu davranışlara son verilmesi saygılarımla