KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 26-04-2021 14:59   Güncelleme : 26-04-2021 14:59

ÖZDEMİR BAĞDATLI - ÖLÜYORUZ

Sevgili okuyucularım iki yılı aşkın süredir Korona belası ile uğraşıyoruz bizim gibi tüm dünyada uğraşıyor.

ÖZDEMİR BAĞDATLI - ÖLÜYORUZ

Ama bizde olduğu gibi kendilerinin koyduğu kuralı kendileri bozamıyor .yıllardır hapishane anılarım dahil bu konuda yüzlerce yazı yazdım hiç kimseyi kırmadan insanların sağğı için önerilerde bulundum sanıyorum artık yazmanın bir faydası Yok çünkü tek tek değil toptan ölüyoruz ülkeyi yönetenlerden söz edecek olsak siyaset yapıyorsun derler hayır kardeşim ben siyaset yapmıyor insaf Ve adalet arıyorum benim için halkım için alınan önlemlere her kes uysun istiyorum . Sayın iç işleri bakanımız önlem paketi açıklıyor açıkladığı öneme kendi uymuyor .

Bakın ülkeyi yöneten beyler Allah aşkına ölüm Allahtan ama tedbir kuldan olur sizde Allah’ın bir kulusunuz bu süreci yönetemiyor yada siyasi kaygı içinde yönetmiyorsunuz insanları ölüme alıştırdınız her gün yüzlerce insanın ölüm haberi sizi mutlu etmiyordur ama sanıyorum rahatsızda etmiyor rahatsız olsanız sağlık gibi önem arz eden işlerde siyasi karar vermez bunula ilgili karaları bilen bilim kuruluna verirsiniz evet ülkede bir bilim kurulu var ama göstermelik çünkü onların aldığı karar ile ilgili hiç bir şey bilmeyen milyonlar var. Evet insanları ürkütmeyi başardınız insanlar ölümü seçiyor konuşmaktan çekiniyor ama artık yeter ya radikal karar alın Ve aldığınız karalara ilk siz uyun yada istifa edin.

Sayın iç işleri bakanım korona ile ilgili halka alması gereken önlemleri gelgele ile yayınlayıp ,insanlara ölüm anında defnedilecek zaman cemaati sayısal olarak belirleyip sizin katıldığınız binlerce kişin katılımı ile gerçekleşen merasimden ötürü bu milleti kaale almıyor olmanızı anlarım ama bu tavrınız ile güvenlik güçlerini ne kadar zor duruma bıraktığınızı acaba siz anlıyor musunuz ? Polis görevini yaparken vatandaş sizi örnek gösteriyor sayın bakan bizden istediği kurala kendi uymuyor diyor şimdi soruyorum polis memuru arkadaşım bu soruya nasıl cevap versin ? Artık siyasi düşünmeyi bırakın bu ölümler kurşun gibi adres sormuyor her partiden insan öldürüyor onun için en az üç hafta tam kapanmaya gidin saygılarımla...