KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 23-09-2021 11:53   Güncelleme : 23-09-2021 11:53

ÖZDEMİR BAĞDATLI - ÖĞRENCİ

Sevgili okuyucularım bu ülkede yaşamak için en çok ihtiyaç duyulan şey sabır ülkede binlerce öğrenci konaklayacak yer bulamaz iken yönetenler Saraylarda yaşıyor.

ÖZDEMİR BAĞDATLI - ÖĞRENCİ

Bununla da yetinmiyor gösteriş için üç yüz milyon dolara yakın para harcanıp Amerika’da camdan gök delen yapılıyor ya arkadaş ayıptır sizin bu gösteriş merakınız bu millet ile dalga geçmektir itibarda tasarruf olmaz diye başladınız gösterişi itibar olarak görev saydınız üç yüz milyon dolarınız var ama üç beş öğrenci yurdu yapacak paranız Yok öylemi? Her ilçeye fakülte açtınız bu çocuklar nerde konaklayacak, mezun olunca nerde çalışacak düşünmediniz.

Evet, sayın diyanet fetva vereceksen İslam’ın içinde olanları ver İslam dini eve lazım olan camiye haram derken, öğrenciler konaklayacak yer bulamadığından sokakta yattığından söz et üç yüz milyonluk gök delen doğru değil bu haramdır de siyasete ve siyasetçiye değil İslam’a hizmet et. Çok mu zor ülkede üç beş devlet yurdu açmak bakın açamıyoruz paramız Yok yapamıyoruz derseniz anlarız ama Amerika’daki diktiğiniz üç yüz milyon dolarlık gök delenin ardından millet param Yok demenizi anlar mı işte bunu bilmiyorum. Sanıyorum ilk seçimde cevabını alırız. Bakın yüzlerce kendiniz için zengin yarattınız onlara bir talimat verseniz üç beş yurt yaparlar bunu da yapmıyorsunuz peki neden?

Değerli okuyucularım bir ülke bu denli israf ile yönetilmez ekonomi çökmüş insanlar geçinemiyoruz diye feryat ediyor birçoğu çocuğunu okutamıyor yemiyor içmiyor okutmaya çalışıyor gurbetlere gönderiyor bu kez kalacak yer bulamıyor Bodrum katının altına bile bin lira kira parası istiyor ne yapsın bu ana baba kara kara düşünüyor ya siz ülkeyi yönetenler ne yapıyorsunuz gösterişten başka itibar diye Saray’lar yaptınız millet sustu ne yapalım yönetenlerimiz itibarlı olsun dedi şimdi Amerika’da gök delen yaptınız bu millet yine susacak çocuğunu okutamayacak, yatacak yer bulamayacak ama size de toz kondurmayacak onun için devam edin altı milyon mülteciyi ağırlayın kendi öğrenci çocuklarımızı sokakta yatırın o ne güzel yönetim saygılarımla...