KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 03-05-2021 14:19   Güncelleme : 03-05-2021 14:19

ÖZDEMİR BAĞDATLI - MIZIKÇILIK YOK

Sevgili okuyucularım ülkenin tamamı ekonomik sıkıntıyı biliyordu pandemi için verebilecekleri şu an için bir kuruş yoktu.

ÖZDEMİR BAĞDATLI - MIZIKÇILIK YOK

Buna rağmen tam kapanma isteyenlerin sayısı yüzde seksenleri bulmuştu sayın Cumhurbaşkanı bunu gördü Ve kapattı insanlar hem ekonomik yardım hem kapanma diye feryat etse idi İnan’ın kapanma falan gelmeyecekti sağlık her şeyden tabi önemli ama sağlıklı kalabilmek ve yaşayabilmek için parada önemli sen her gün patates soğan yersen sağlıklı olsan bile bir müddet sonra sağlığın bozulur . Bakıyorum televizyonlara Ve yorumculara her kes tam kapanma doğru ama destek nerde diyor .

Bakın beyler bu tür yorumlarınız mevcut yönetimi mağdur ediyor yirmi yıla yakın ülkeyi yöneten mevcut iktidar bunu mağdurluğuna borçlu, türban dahil bir çok konuda mağdur edebiyatı ile iktidarlarını sürdürdüklerini biliyoruz AKP iktidarından kurtulmanın en önemli yolu bunlara mağdurluk sermayesi vermemek ile olur . Kayıp paralar iflas eden ekonomi gün gibi ortada iken biz tam kapanma istedik çünkü her gün yüzlerce ölüm haberi ile sarsılıyorduk hepimiz durdurun bu ölümleri kapatın iki üç hafta dedik ve kapandı şimdi mızıkçılık yapıp destek diye feryat edip olmayan paradan destek beklemek pek inandırıcı değil .

Sevgili dostlarım muhalefet olmak ile gerçekçi olmak çok farklı evet bende yıllardır bu yönetimi eleştirdim muhalif oldum bu demek değil ki gerçeklerden uzaklaşalım ortada gerçek olan para Yok onun için ısıtıp ısıtıp destek çağrıları yapmak mağdurluk yaratır buda bunlara yarar onun için kimse destek gelecek diye hayale kapılıp kapanmayı ihlal edip ceza yemesin olan olmayana destek olsun bu süreç tamamlansın . Evet şu an bu yazımdan ötürü kızanlarınız olacak belkide senin tuzun kuru diyenlerde çıkacak ama İnan’ın ben sokakta çalışmadığım süre bende sıkıntı içindeyim buna rağmen gerçekleri yazmam lazım mızıkçılık yapıp ne olacak onun için sağlık için on seksiz gün dayanmalıyız saygılarımla