KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 06-10-2021 11:20   Güncelleme : 06-10-2021 11:20

ÖZDEMİR BAĞDATLI - MARKET

ÖZDEMİR BAĞDATLI - MARKET

Sevgili okuyucularım artık tüm çareleri tükenmiş iktidar çareyi market açmakta arıyor daha öncede patates soğan stoklanıyor diye bunları satmışlar şimdide yağ, zeytin , peynir , çocuk maması gibi ürünler satmak için market açmaya karar vermişler tüm bunlar neden yapılıyor zincir marketlerde bu ürünler pahalı imiş ya arkadaş pahalılığın temel kaynağı sizlerin kötü yönetimdir sizler değişmeden açacağınız marketler bu ülkeyi değiştiremez anlayın artık sizle olmuyor ne açarsanız açın ne yaparsanız yapın artık sizin miyadınız dolmuş zamanınız geçmiş en lüks en ucuz markete koysanız bile müşteri almaz çünkü zamanınız geçmiş .

              Bakın beyler bir inşaat yapacaksanız işin temelinden başlayacaksınız bu pahalılığın nedeni üretime vermediğiniz destektir sen yatlara ucuz yakıt vereceksin üreticiye pompa fiyatına satacaksın gübreyi tohumu ücretsiz vermeyecek zam üstüne zam ile üretici ile buluşturacaksın tüm bu olumsuzlukları açacağın marketle karşılayacaksın öyle mi İnan’ın şaka gibi insanlar şaka gibi bir yönetim anlayışınız var bir kez daha yazıyorum sizler değişmedikçe marketlerde fiyatlar değişmez sen açsan bile değişmez çünkü malı sen üretmiyorsun sen ekip biçilmiyorsun maliyetini bilmiyorsun nokta . Yirmi yıldır milli değere hiç bir şey katmayacak olanlarıda yok pahasına satacak ondan sonra market açacak Ve böylece dünya bizi kıskanacak öyle mi ?

             Değerli okuyucularım bir malı ucuz satmak için ucuza mal edeceksin bunun içinde üreticiyi destekleyeceksin sen üreticinin traktörünü haciz ediyor her şeyi ateş pahasına veriyorsun maliyeti artıp tüketiciye yansıyıncada suçlu olarak zincir marketleri gösterip market açacağım diyorsun iyi o zaman okullar açıldı kırtasiye çok pahalı şimdi kırtasiyede açacakmışın ? İnsan yaşamına gerek olan her şey ateş pahası bunun içinde bir şeyler yapacakmısınız ? Bakın yeteri kadar market var isterseniz ufak tefek baklalara destek verin çünkü halka veresiye onlar mal veriyor marketler değil . Size bir tavsiyem ülkeyi batırdığınız  gibi açacağınız marketide batıracaksınız çünkü siz siyasetiniz için market açıyorsunuz insanların midesi için değil onun için vaz geçin yapmanız gereken market açmak değil üreticiye destek vermek olmalı saygılarımla