KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 11-09-2021 11:17   Güncelleme : 11-09-2021 11:17

ÖZDEMİR BAĞDATLI - KUŞKUNUZ OLMASIN

Sevgili okuyucularım insanlar artık güven sorunu yaşamaya başladı.

ÖZDEMİR BAĞDATLI - KUŞKUNUZ OLMASIN

İçlerine öyle bir korku işlendi ki bir türlü bu korkuyu atamıyor konuşmak istiyor haksızlıklara karşı haykırmak istiyor ama yapamıyor içindeki korkuyu atamıyor başıma bir iş gelir kuşkusu taşıyor oysa bunlara hiç gerek Yok isyanın mı var haykırmak mı istiyorsun Ve korkudan bunu yapmamıyormuşun yenmeye çalış korkunu ama olmuyor başaramıyorum diyorsan sus yanlız sus Ve önüne sandık geldiği zaman doğru karar ver iki torba kömür ile üç beş paket makarna Ve üç beş kuruşa teslim etme kendini o verdikleri zaten senin onlar cebinden para vermez alır bunu unutma.

Evet insanlar kuşku içinde yirmi yılı dolduran AKP si seçim ile gitmez ne eder ne yapar seçimi kazanır kazanamazsa bile bir şeyler oldu der ve iptal eder burda haklısınız ama buna neden olan yine sizsiniz biziz güreşe kaybedeceğim kuşkusu ile çıkarsan kaybedersin kazanacağım bunun için elimden gelenin fazlasını yapacağım dersen kazanırsın . Hiç kimse merak edip kuşku içinde olmasın bunlar nasıl ki bu güne kadar seçim ile geldiler bundan sonrada ya seçim ile gelirler yada seçim ile giderler siz bakmayın bağırıp çağırdıklarına insanların içine korku saldıklarına yersen ama yeme kardeşim korkma onlar senden benden çok daha fazla korktukları için bizleri korkutmaya çalışıyor biz korkulacak hiç bir iş yapmadık onlar yapmış olmalıki çareyi insanları korkutmakta arıyorlar .

Değerli okuyucularım sistem değişikliğinin ardından ülke yönetilmez bir hale geldi her konuda eksideyiz bunun tek kurtuluşu parlamenter sisteme geri dönmektir bunun içinde 2023 seçimlerini sabırla beklemektir Yok öyle kuşku içinde olup Bunlar seçimi kaybetselerde gitmezler düşüncesi . Yok böyle bir şey evet İstanbul seçimleri gibi mızıkçılık yapabilirler ama sonuca etki yapamazlar evet kolay bir seçim olmayacak bunun tek çaresi bu insanlar üç beş kuruşluk bireysel çıkarlara kanmayacaklar . Artık siyasi düşünme Benim partim Yok çünkü söz konusu laik cumhuriyet Atatürk ilkeleri önce bu sağlanacak buna mecburuz saygılarımla...