KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 29-04-2021 12:34   Güncelleme : 29-04-2021 12:34

ÖZDEMİR BAĞDATLI - KAPATIN KONUYU

Sevgili okuyucularım bu ülkede hiç bir zaman gerçek gündem konuşulmayacak mı sürekli olumsuzluklar gündemde yerini alıyor.

ÖZDEMİR BAĞDATLI - KAPATIN KONUYU

Hiç iyi bir şey olmayacak mı mevcut yönetim zaten gündem değişsin gerçek gündemler ötelensin diye can atıyor bizde onlara şimdi sermaye mi olalım . Evet yeni gündem Amerikan başkanı Bıdenin Ermeni soykırımı dedi diye kıyamet kopuyor olması ya arkadaş tam kırk yıl önce 1981 yılında dönemin kovboy başkanı demede mi evet Ermeni soy kırımı yapıldı diye ne oldu o günden bu güne geçen kırk Yıl içinde savaş mı çıktı , tazminat mı ödedik , toprak mı verdik .

Hayır bunların hiç birini vermedik kimsede böyle bir şey istemedi artı isteyemez çünkü Aslı astarı olmayan bir suçlama ile kim bu güne kadar böyle bir şeyle karşı karşıya kaldı . Bıden seçmenlere söz vermiş ve sözünü tutmak uğruna dünya barışını test etmeye kalkmış bize bakın beyler biz test edilecek her hangi bir ülke değil biz tarih boyu kendi göbeğimizi kendimiz kestik yine de keseriz onun bunu suçlaması ile suçlu gösterilecek ülke hiç değiliz evet tarihte binlerce savaşlar gibi Ermeniler ile de bir savaş olmuş ölmüşüz , öldürmüşüz aradan yüz altı Yıl geçmiş ortaya bir deli çıkmış Ve soy kırım demiş boş verin düşmeyin üstüne biz asıl gündemleri konuşalım .

Bakın kan ile kurulmuş kendi devleti ve kendi insanında başka insan görmeyen tarihi çoluk çocuk öldürerek silah satıp geçimini yürüten Amerika sen önce tarihine bakacaksınız insanları öldürerek değil yaşatarak yaşayacaksın ondan sonra başka devletler hakkında yorum yapacaksın insanları öldürdüğünüz yetmiyor gibi tarihten habersiz asilsiz ifadeler ile insanlığı öldürmeyecek barışa dinamit koymayacaksın . Ülkemizi yöneten sizin için ne der ne eder bilmem ama Türk halkının gözünde koca bir hiç siniz onun için sizinle uğraşamayız bizim işimiz var işsizlik var yokluk var , hukuksuzluk var Korona denen bela var biz bunlarla uğraşıyoruz siz eğleniyorsunuz hadi işinize.