KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 28-06-2021 11:02   Güncelleme : 28-06-2021 11:02

ÖZDEMİR BAĞDATLI - İNTİKAMMI ALINIYOR

Sevgili okuyucularım ben üniversite imtihanına girecek olan tüm öğrencilere başarılar dileyerek yazıma geçeceğim.

ÖZDEMİR BAĞDATLI - İNTİKAMMI ALINIYOR

Evet Z. Kuşağı denen ve ülkeyi yönetenlerce hiç sevilmeyen günlerin içinden bir imtihan gerçekleşecek benim anlamadığım imtihan öncesi neden Katarlı öğrencilerin tıp , eczacılık Ve buna benzer bölümlerde imtihansız okumaları açıklandı bu imtihana girecek olan çocuklarımızın morali bozulsun diye mi bu çocuklar Z. Kuşağından olduklarından mı yarınların teminatı olan bu gençlerden intikam mı alınıyor ne demek Katarlı öğrenciler imtihansız okuyacak hadi okusun diyelim neden imtihan öncesi açıklayıp bizim çocukların moralini bozuyorsunuz bu nasıl bir eğitim anlayışı yazıklar olsun .

Bakın beyler Katarlı öğrenciler okusun adam olsun düşüncesi içinde olmadığınızı biliyorum amacınız o zengin çocukları gelsin ülkeye döviz bıraksın diye düşünüyorsunuz ama bunu düşünürken  bu ülkenin genç evlatlarını hiçe sayıyor onlardan intikam almayı düşlüyorsunuz çok büyük yanlış yapıyorsunuz Katarlı öğrenciler para getirir ama itibarımızda götürür bunu nasıl akıl edemiyorsunuz ülkenin taşına toprağına denizine aşına  başlığına kuşuna verdiğiniz zarar yetmedide şimdi ülkenin pırıl pırıl gençlerinemi zarar vermek istiyorsunuz ?

YAPMAYIN beyler bu ülke için askerlik yapan gerektiği yerde ülke adına canı ile bedel ödeyen Gazi ve şehit olan bu ülkenin öz evlatlarını ötekileştirip Katarlı öğrencilere aryıcalık tanımak adil ve doğru değil ben yabacı uyruklu gençlerin ülkemizde okumasına karşı olan biri değilim ama öz evladımdan da üstün tutulması imtihansız okula sokulması kabül edilemez sevgili AKP li seçmen kardeşim senin çocuğunda var bu haksızlık içinde sende varsın şimdi sen buna sesiz mi kalacak öz oğlunu partinin yanlış icraatına kurban mı edeceksin hiç bir şey demeyecek alkış mı tutacaksın . İslamda bile eve lazım olan camiye haram iken siz hangi zihniyet ile bu işi yapmaya imtihansız katarlıları üniversiteye almaya karar verdiniz bakın beyler inadına kanal İstanbul’u yaparsınız ama bu gençlerden intikam alarak bu ülkeyi yönetemezsiniz saygılarımla...