KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 08-03-2021 15:18   Güncelleme : 08-03-2021 15:20

ÖZDEMİR BAĞDATLI (HAKLAR)

Sevgili okuyucularım insan hakları eylem planı açıklandı bize ikram gibi gösterilen planda değişen hiç bir şey Yok daha önce olanlar Ve sözde kalanlar açıklandı.

ÖZDEMİR BAĞDATLI (HAKLAR)

Sayın cumhurbaşkanımız müjde demese bile insanlar müjde diye değerlendirdikleri bu plan sözde çok güzeli insan yaşamında olan Ve insanlıkça gereken şeyler. biz açıklanandan değil açıklanan sözlere uyulmadığında şikayetçiyiz insan yaşamını bir parçası olan şeyler insanca dillendirilmesi insana hakları diye bildirilmesi bu çağda kabul edilecek bir iş değil . Biz insan olarak haklarımızı biliyoruz bizim sıkıntımız haklardan yana değil bu hakları kullanmamaktan yana .

Sevgili okuyucularım insan hakları insanlığın başladığı günden günümüze kadar gelen süre içinde var olması gereken şeyler insana haklarını vermek siyasi beklenti içinde değil insani yaklaşım için olmalı biz insanlar olarak anayasanın vermiş olduğu hakları kullanamamaktan şikayetçiyiz sizler bize hak dağıtanlar bizim hakka ihtiyacımız Yok bizim hakkımızı insanca kullanmaya ihtiyacımız var . Bu ülkenin bir vatandaşı olarak nasıl yaşayacağımızı neye dikkat edeceğimizi bize düşen insanı haklarımızı biliyoruz Ve bundan da şikayetçi olmuyoruz bizim şikayetimiz bu haklarımız birilerinin siyasi istikbalı için elimizden alınmasına karşı çıkıyoruz.

Evet beyler insan hakları içinde var olmak istiyorsanız eleştiriye saygı duyacak ülke yönetiminde her kuruşun hesabını vereceksiniz size yönetilen bu kadar para ne oldu diye sorulunca benim milletim ne olduğunu biliyor diye millet adına konuşmayacak ülkemin bir bölümünü değil tamamını kucaklayacaksın Ve her kuruşun hesabını kalem kalem bu millete vereceksin . İnsan hakları içinde din , Irk , cinsiyet ayrımı yapmayacak , siyasi ayrımcılık içinde olmayacaksın , yine insan hakları içinde senin gibi düşünmeyen senin partiden olmayanları terör örgütü mensubu bunlar diye suçlamayacaksın . Bizler insan hakları değil bu haklara uyan siyasi irade lazım NOKTA saygılarımla