KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 30-04-2021 16:20   Güncelleme : 30-04-2021 16:21

ÖZDEMİR BAĞDATLI - HADİ HAYIRLISI

Sevgili okuyucularım tüm dünyayı saran bu Korona belası bizimde başımıza bela oldu

ÖZDEMİR BAĞDATLI - HADİ HAYIRLISI

Bu sürecin başlamasında suçu olmayan mevcut yönetim süreci yönetmede gösterdiği gayrı işler ile bu güne gelinmesine neden olunmuştur geç kalınan bir karar olmasına rağmen ben bu tam kapanmaya destek veriyor umarım etkisini gösterir ve azda olsa faydası olur düşünüyorum. Sayın cumhurbaşkanımız uzun bir konuşmanın ardından dün akşam on seksiz gün istisnalar hariç tam kapanma kararı aldı diyecek bir şey Yok hadi hayırlısı.

Değerli dostlarım tam kapanma alındı ise işin ciddiyetini anlamak lazım bu karar bilim kurulunda daha öncede alınmıştı yalnız siyasi kaygı düşünüldüğü için ufak tefek kısıtlamalar ile vaka sayılarını düşürürüz düşünüldü ama olmadı her gün 400. Yakın insanımız öldü buna karşı yapacak bir şey yoktu çünkü halkın büyük bölümü tam kapanmayı istiyordu bunu sayın cumhurbaşkanımız gördü Ve kararını verdi on seksiz gün evdeyiz diyecek bir şey Yok hadi hayırlısı umarım bu kapanma ile bir yere varır vaka sayılarını düşürürüz.

Evet kapanma doğru kararda işin ekonomik boyutu ne olacak bu belli değil çünkü ekonomik olarak açıklanan hiç bir önlem Yok insanlar öyle bir duruma geldi ki nerde ise para pul istemiyoruz yeter ki bu beladan kurtulalım noktasına geldi bunu ülkeyi yönetenlerde gördü ekonomik destek yapmasak bile halk buna pek karşı çıkacak gibi değil düşüncesi ile hareket etti ve tam kapanma geldi iyide oldu çünkü biz bunu aylardır hak ettik alınan önlemlere uymayan yöneticileri örnek göstererek bizde uymadık oysa kötü örnek örnek değildir düşüncesi ile hareket etsek belki de vaka sayısında bu günkü durumda olmazdık . Şu an için ekonomik beklenti içinde olanlar olmasın bu süreç içinde her kes başının çaresine baksın önce can desin malı ötelesin sağlıklı günlere bıraksın saygılarımla...