KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 20-09-2021 11:48   Güncelleme : 20-09-2021 11:48

ÖZDEMİR BAĞDATLI - DÜNDEN KÖTÜYÜZ

Sevgili okuyucularım Korona belası her gün artarak can almaya devam ediyor.

ÖZDEMİR BAĞDATLI - DÜNDEN KÖTÜYÜZ

Geçtiğimiz aylarda bir çok önlemler alınmış kapanma dahil birden çok önlemler ile karşı karşıya kalınmıştı o günler ne kadar tehlikeli ise bu günler iki kat daha tehlikeli hastahanelerde yer Yok yoğun bakım üniteleri daha kötü nefes alacak gibi değil şimdi merak ediyorum geçtiğimiz aylarda aldığınız önlemleri bu günlerde niye almıyorsunuz bu önlemler fayda etmiyordu ise o günlerde neden aldınız ? Sağğı mevsime ve ticarete göre yönetmeye çalışıyorsanız bunu başaramazsınız.

Evet biz insanlar anlaşılması güç insanlarız burda ne yönetenler anlaşılıyor nede yaşayan bizler koruna belası çıktığı ilk günlerde dünyanın bir çok ülkesi aşılanmış iken biz geciktik bu gecikme gürültülere neden oldu şimdi aşı var olmamak için insanlar miting yapıyor ya arkadaş o günlerde aşı diye neden bağıdınız ? Bu gün aşı olmamak için neden bağırıyorsunuz ? Tüm dünya aşı olurken biz olmamak için direniyor demokratik tepki gösteriyoruz tabi demokratik tepki anayasal hak bunu anlıyorum ama ülke uçurumun eşiğinde her konuda dip yapıyor sen buna karşı ne yapıyorsun koca bir hiç.

Değerli okuyucularım her kesin sağğı kendine deyip geçiştirecek bir olay değil bu insandan insana bulaşıyor hiç kimse bana ne ben olmuyorum dememeli bu işin seni beni Yok bizi bizleri var çünkü bu mikrop kurşun gibi adres sormuyor birde her konuda ahkam kesen tarafsız Ve bağımsız kalıp yalnız islam dinine hizmet vermesi gereken kurum olan diyanet ve bunun başkanı sayın Ali Erbaş neden aşı konusunda fetva vermiyor kendisi acaba aşı olmuş mu bunu neden söylemiyor ? Bakın beyler pandemi dünden kötü bir halde günde yüzlerce insan ölüyor ülkeyi yönetenler sağğı değil siyaseti düşünüyor siz siz olun önlemlere uyun aşıyı mutlaka olun kimsenin önlem almasını beklemeden kendi önlemimizi kendiniz alın çünkü kimse sizin adınıza ölmeyecek saygılarımla...