KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 04-05-2021 13:32   Güncelleme : 04-05-2021 13:32

ÖZDEMİR BAĞDATLI - DİK DURMAK

Sevgili okuyucularım bir insanın dik durması kadar kolay bir şey Yok iken birileri bireysel çıkarları uğruna eğilip bükülmesini bir türlü anlayamıyorum.

ÖZDEMİR BAĞDATLI - DİK DURMAK

Son yirmi yıldır buda olur mu , bu yapılır mı, böyle bir söz söylenir mi gibi tüm sözler söylendi ülke öyle bir hale geldi ki artık insanlar hiç bir şeye hayret etmiyor çünkü her şeye alıştı hayret etmeyince de tepki koyamıyor bütün bunlar olunca da ülke birilerinin çiftliği oluyor istediği gibi yönetiyor . Şu an ülkede hiç bir şey istenildiği gibi gitmiyor AKP si vekilleri de muhalefet kaldı atanmışların yönettiği bir ülkede millet vekili ne yapacak Meclis’te istenilen şeylere parmak kaldırmaktan başka .

Peki bunca kötü yönetime rağmen siz hiç bir AKP seçmenlerinden eleştiri duydunuz mu ? Duyamazsınız ya muhalefet seçmenlerinden duyduk mu evet sürekli konuşuyor sürekli yazıyor ülkeyi bu duruma getirenleri yazmıyor mensubu olduğu partisini veya belediyesini sosyal medya üzerinden eleştiri yağmuruna tutuyor niye böyle yapıyorsunuz böyle bir ortamda dik durmamız gerekmez mi dediğimizde ben halkım için yapıyorum diyor bakın beyler bireysel çıkarlarınız oluşmayınca halkı kullanmayın halka canımız feda ama artık halk kendisi içinde bir şey yapmalı senin benim halk dememizi halk inandırıcı görmüyor atmış yıldır halk dedik bir o kadar yılda diyelim halk için her şey yapalım ama önce dik durup inandırıcı olalım .

Sevgili okuyucularım mevcut yönetimden demokratik yoldan kurtulmanın tek yolu muhalefet bloğunu genişleterek olur siz belediyeler üzerinde çıkarınız oluşmayınca rantçı bunlar bunlar söyle bunlar böyle diyerek halka inandırıcı olamazsın inandırıcı olamayınca sen ne kadar halk diye konuşsan bile halk inanmıyor halk inanmayınca muhalif blok çoğalmıyor . Ben eleştiriye karşı değilim ama halk ismini kullanarak yapılan dedikodulara karşıyım . Bir katkı sağlamak istiyorsan eleştirinizi bu köşelerden değil il , ilçe ve diğer sosyal alanlarda konuşacaksın bu alanlarda parti teşkilatı binalardır ülke savruluyor yönetilemiyor sen çıkıp ben partiliyim deyip partini veya partine bağlı belediyenin intikam duygusu varmış gibi eleştireceksin olmaz önce dik duracaksın saygılarımla