KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 01-06-2021 15:29   Güncelleme : 01-06-2021 15:29

ÖZDEMİR BAĞDATLI - ÇOCUKLUK YILLARI

Sevgili okuyucularım öyle günlerin içinden geçiyoruz ki bana çocukluk yıllarımı hatırlattı

ÖZDEMİR BAĞDATLI - ÇOCUKLUK YILLARI

Çocuk iken başka mahalleye top oynamaya giderdik her seferinde kavga eder döner tehditler savururduk sizi bizim mahallede bir yakalarsak bak ne olacak gibi çocukluğun verdiği cahillik ile tehdit eder kendimizce deşarj olurduk. Bakıyoruz günümüz dünyasında koca koca adamlar bir birilerini tehdit ediyor uğradığı sözlü veya fiziki şiddete karşı oh oldu az bile yaptılar bu daha ne ki daha neler olacak neler gibi toplumun barışına engel olmaya çalışıyorlar.

Evet, ülkede gerçek gündemler konuşulmasın diye düşünenler gündem değişişinde ne olursa olsun düşünce içinde olmaları kabul edilir değil. Günlerdir Sayın Meral Akşener’in Rize’de uğradığı sözlü saldırıyı konuşuyor daha önce 2002 yılında buna benzer saldırılar mesut Yılmaz ( Allah rahmet eylesin mekânı cennet olsun) Başbakan iken AKP genel başkanı Sayın Tayip Erdoğan uğramıştı biz o günde bu günde bu türlü saldırılar olmaması gerekir demiş ve kınamıştık bir insan kendisinin istemediği bir işi bir başkasına laik görmesi anlaşılır değil.

Değerli dostlarım Meral hanımın uğradığı saldırıya karşı Devletin en üst mertebesinden kınansa idi İnan’ın doğru olan yapılırdı Ve bu gün konuşmuyor olurduk Ve gündemden düşerdi ama bu yapılmadı tam tersi yapıldı olay destek gördü Ve ilerisi günler için tehdit edildi sırf asil gündemler ötelensin konuşulmasın diye toplum barışını etkileyecek sözler sarf edildi ülkeyi yönetenler o kadar çaresiz bir duruma gelmiş ki gerçek gündemleri biliyorlar ama çare üretemediklerinden çok tehlikeli işlere ve sözlere sarılıyorlar Ve bizim bunu Kabul edeceğimizi mi düşünüyorlar . Bakın beyler aç kalalım susuz kalalım ama toplum barışına dokunmayalım saygılarımla