KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 30-03-2021 14:32   Güncelleme : 30-03-2021 14:32

ÖZDEMİR BAĞDATLI - AŞI

Sevgili okuyucularım atmış beş yaş altı aşılama başladı hadi her kese şifa olsun ve her kes şunu bilsin bu aşı tedavi amaçlı değil aşı olana bu mikrop bulaşmaz diye de bir şey yok.

ÖZDEMİR BAĞDATLI - AŞI

Benim arkadaşım iki kez aşı olmasına rağmen Korona oldu bu aşı insanın bağışıklık kazınması için kısacası aşı olsak bile önlemleri elden bırakmamaktır bir insanın için en büyük doktor kendisidir hiç kimse kendisi kadar bir başkasının kendisini tanımasını beklemesin . Şimdi ben aşı oldum diyerek işi gevşetecek olan insanlar çoğalacak önlemlere yeteri kadar uyulmayacak Ve Korona can almaya devam edecek umarım yanılan ben olurumda her kes önlemlere devam eder.

Değerli dostlarım uzun bir aradan sonra nihayet aşı geldi yeterli derecede olmasa bile bir adım atıldı inşallah önümüzdeki süreçte yeteri kadar aşı gelirde toplumsal bağışıklığa katkı sağlanır zaman içinde bu mikroptan insanlar kurtulacak buda girip gibi olacak Ve ölümcül etkisini kaybedecek bunun için zamana ihtiyaç var bu zamana kadar sabırlı Ve çok akıllı olmalıyız önlemlere daha çok uymalı bana bir şey olmaz düşüncesi içinde hiç kimse olmamalı . Evet burada devletinde yapması gerekenler tabi var aşı getirdim bir çoğunuzu aşılattım daha ne yapayım düşüncesi içinde asla olmamalı insanlar ne kadar ekonomik olarak desteklenirse bu mikroptan o kadar uzak kalır.

Sayın cumhurbaşkanım ülke ekonomik kriz içinde olduğu için Korona belası ile yeteri mücadele edemiyor ekonomik olarak konuştuğunuz kadar destek görmüyor insanlar, ben anlamıyorum milletin parasını millete vereceksiniz bu para gene devlete dönecek aradan yalnız bir yıl gibi kısa bir süre geçecek bu süreç devlet için uzun bir süre değil İnan’ın israfın önüne geçseniz milyonlarca insana ekonomik katkı sağlarsınız itibarda tasarruf olmaz dediniz iyi de sağlıkta tasarruf olur mu ? Şimdi kanal İstanbul’u yapacağız diyorsunuz hem de inadına kimin inadına yapacaksın ne olur bir inat da sağlık için yapın eğer bir ülke inat ile yönetilecek ise bu inat sağlık için esirgenmemeli insanlar ekonomik olarak desteklenmeli saygılarımla