KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 31-05-2021 12:08   Güncelleme : 31-05-2021 13:04

ÖZDEMİR BAĞDATLI - AMACINIZ NE?

Sevgili okuyucularım son günlerde öyle işler öyle sözler ile karşı karşıyayız ki insanlar ne diyeceğini ne yapacağını şaşırdı.

ÖZDEMİR BAĞDATLI - AMACINIZ NE?

Eskide birileri bir şeyler yapar insanları tahrik eder sokağa çekmeye uğraşıdır şimdi bu işleri sanki ülkeyi yönetenler almış gibi bir hal var. Seksen beş milyonluk ülkenin can Ve mal güvenliğinden sorumlu olan kişiler ülkeden vaz geçmiş milleti ötelemiş kendi başlarını düşünmeye başlamış bu milletin hali ne olacak demeden benim yarınım ne olacak arayışına girişmiş. Şimdi sormak istiyorum muhalefeti tehdit ederek bu daha iyi günleriniz diyerek ne amaçlıyorsunuz amacınız ne?

Sevgili dostlarım ekonomi, sağlık, eğitim, dış politika ne olacak derken şimdi hepsinden önemlisi devlet dili ile edilen tehditler ne olacak diye düşünülmeye başladı ülkede son derece bir kutuplaşma yaratılmak isteniyor bunu isteyenler milletin çıkarını değil kendi çıkarları için yapıyor burada bizlerin çok akıllı olması lazım bu tehdit diline karşı halkın birlik oluşturması tüm bu tehditleri el birliği ile kaldırması lazım tüm olumsuzlar günü gelir düzelir ama tehditlerden kaynaklı ortaya çıkacak olan olumsuzluklar çok uzun bir süre düzelmez.

Evet, zor günlerin içindeyiz bir takım iddialar karşısında sıkışan siyasi irade işi başka yöne çekmek istiyor tüm bunlar unutulsun gündemden düşsün diye çok tehlikeli sözler sarf etmeye başlıyor cumhuriyet tarihinde söylenmeyen sözler söyleniyor muhalefet partisinin genel başkanı açıkça tehdit ediliyor bunun mantıklı tek amacı olabilir ortada duran dev sorunlar ötelensin tüm basın Ve kamuoyu bu tehdit dilini konuşsun evet bunu kısmense olsa başarıyorlar ama şunu unutuyorlar günü kurtarmak için söylenen bu sözler ilerde çok büyük sıkıntıya neden olur diye düşünmüyorlar çünkü adamların derdi ülke millet değil yarın ben ne olacağım düşüncesidir kendi seçmen kitlesini bir arada tutmak için sarf edilen bu sözler milletin kabul edeceği sözler değildir saygılarımla