YEREL
Giriş Tarihi : 18-12-2021 15:54   Güncelleme : 18-12-2021 15:54

Öz Milli ve Yerli Kaynaklarımıza Ulaşacağız

Öz Milli ve Yerli Kaynaklarımıza Ulaşacağız

Yeniden Refah Partisi Arhavi ilçe başkanı Muhammet Uzuner, teşkilat yöneticileriyle birlikte esnaf turuna çıktı.

Arhavi'de çarşıpazar gezerek esnafı ziyaret eden teşkilat Yeniden Refah Partisi'nin Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan'ın esnaflara göndermiş olduğu mektupları dağıttı.

Yeniden Refah Partisi’nin, borçlanmadan ve üreterek kazanmaya yönelik bir yönetim tarzını ilke edindiğini anlatan Muhammet Uzuner “Esnafımızın, işçimizin, memurumuzun, çiftçimizin, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerimizin, kısacası toplumun tüm kesimleri ve katmanlarının borç batağında yüzdüğünü hepimiz biliyoruz. Bu düzen değişmediği sürece, bu döngü de değişmeyecek. Ama biz Yeniden Refah Partisi olarak, sömürüye dayalı ekonomi düzenini değiştirmeye kararlıyız. Kendi öz kaynaklarımızı kullanmak suretiyle insanımıza iş olanakları sunmak ve kazandırmak için geliyoruz. Esnafımızın mali durumunu düzeltmek, refah seviyesini yükseltmek ve kalkındırmak için geliyoruz. İşletmelerimizi canlandırmak, üretime yönlendirmek, güçlendirmek ve büyütmek için geliyoruz. Üstelik biz bunu borçlanarak yahut borçlandırarak da yapmayacağız. Biz bu hedeflerimizin hepsine kendi öz, milli ve yerli kaynaklarımızla ulaşacağız” ifadelerini kullandı.

Esnaf ziyaretinde işletmecilerin beklenti, talep ve görüşlerini de dinleyen Yeniden Refah Partisi Arhavi ilçe başkanı Muhammet Uzuner, “Türkiye’nin ekonomik büyüme ve gelişme kaydettiği her dönemde kesinlikle Millî Görüş’ün izleri vardır. Millî Görüş anlayışı dışındaki hiçbir yaklaşım bu ülkeyi selamete ve rahata çıkartamayacaktır. Bu kadrolar bunu geçmişte başardı, bundan sonra da başarabilecek güçtedir. Çünkü bizim yürüdüğümüz yol da bellidir, bıraktığımız iz de bellidir, tuttuğumuz söz de bellidir” dedi.

Esnaftan üye olmak isteyenleri de Yeniden Refah Partisi saflarına katan Başkan Uzuner her geçen büyüdüklerini ve güçlerine güç kattıklarını sözlerine ekledi.

Dilan Şahinbaş